ACADEMICCOURSES.CZ

Dálkové kurzy - Zde naleznete Dálkové kurzy.

Kurzy distančního vzdělávání jsou stále více populární jako způsob výuky a jsou využívány profesionály a studenty z celého světa. Ať hledají profesní rozvoj, nové dovednosti, nebo o změně kariéry, tam jsou distanční vzdělávání na špičkových akademických institucí po celém světě, a nemusíte ani opustit domov.

Studenti, kteří distanční vzdělávání kurzy zažít jejich vzdělávání prostřednictvím video a webové konference, e-mail, vývěsky, žít satelitního vysílání a chat. Existuje mnoho možností pro distanční studium v ​​různých oblastech, jako jsou pohostinství, zdravotnictví, obchod, psychologie, finance, public relations, strategického řízení a vedení, mezi mnoho jiní.

Chcete-li se dozvědět více o distanční vzdělávací kurzy, můžete procházet programy níže nebo zúžit vyhledávání pomocí vyhledávací pole výše.Pokud zjistíte, programy, které vás zajímají, můžete se obrátit na školu přímo vyplněním formuláře!

101 Výsledky v Magistr, Dálkové Filter

Večerní obchodní kurz

London Academy of Trading
Kampus Online forma Denní studium 4 týdny Červenec 2019 Spojené království London + 1 více

Náš měsíční kurz večerních obchodních dovedností byl vytvořen pro pracující jednotlivce, kteří vám poskytnou praktické představení o finančních trzích a pomohou vám zlepšit vaše obchodní znalosti a dovednosti.

Kurz zdraví a bezpečnosti

Academy of York
Online forma Denní studium Kombinované 9 měsíce Únor 2020 Jihoafrická republika Randburg + 1 více

Každé pracoviště má ze zákona odpovědnost za bezpečnost a ochranu zdraví při práci (BOZP), což vytváří požadavek na pracovníky v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci s uznávaným výcvikem a osvědčením pro provádění a řízení těchto systémů BOZP.

Program ESL

Brookdale Community College
Kampus Online forma Denní studium 3 semestry Září 2019 Spojené státy americké Jersey City + 1 více

Akademický program ESL na Brookdale Community College sídlí v našem jazykovém oddělení v Larrison Hall 232. Poskytujeme studentům příjemnou a kulturně různorodou atmosféru, kde jsou jak učitelé, tak lektoři odborníky na získání druhého jazyka. Náš program slouží rodilým mluvčím, kteří chtějí zdokonalit svou mluvenou a psanou angličtinu pro účely akademického, kariérního nebo osobního rozvoje.

Story Academy - MasterClass ve scénářství

Storyutbildningen
Online forma Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Švédsko Fårösund

Jeden rok, na plný úvazek distanční kurz ve scénářů pro komerční celovečerní filmy a dramatické seriály.

Akademický kurz angličtiny

George Mason University
Online forma Denní studium 1 - 3 semestry Srpen 2019 Spojené státy americké Fairfax

Program akademické angličtiny vám poskytuje špičkovou výuku anglického jazyka a akademické dovednosti, které uspějete v Masonovi.

Obchodní management Associate Degree

Northeast Wisconsin Technical College
Kampus Online forma Denní studium 2 roky Srpen 2019 Spojené státy americké Green Bay Marinette Sturgeon Bay + 3 více

Generální obchodní manažeři se nacházejí téměř ve všech pracovních podmínkách prakticky ve všech odvětvích ekonomiky. Absolventi programu Business Management jsou vybaveni základními dovednostmi potřebnými pro řízení provozu podniku. Absolventi jsou kompetentní v obchodních funkcích plánování, uspořádání, řízení a ovládání základních dovedností, které jsou nezbytné pro úspěch v podnikovém světě.

Kurzy ministrů na pracovišti

St John's College
Online forma Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Spojené království Nottingham

Kurz ministrů na pracovišti vede k certifikátu (HE) v teologii, ministerstvu

Specializace v oblasti obnovitelných zdrojů energie

Renewables Academy AG (RENAC)
Kampus Online forma 12 měsíce Září 2019 Německo Berlin

Tento interdisciplinární program poskytuje znalosti o různých technologiích v oblasti obnovitelných zdrojů energie, vývoji a řízení projektů, financování, podpůrných mechanismech a ziskovosti.

Předmět: Kurzy skupinových kurzů

XMandarin Chinese Language Centre
Kampus Online forma Kombinované 4 - 24 týdny Přihlašování započato Čína Qingdao + 1 více

Připojte se ke třídě ve skupině, abyste získali nové přátele z celého světa a studovali Číňany se studenty se stejnou úrovní jako vy. Spolu se svými spolužáky se můžete připojit k mimoškolním aktivitám, jako jsou kurzy vaření, pěší turistika v horách, návštěva tradičního čajového studia atd., Abyste se dostali do kontaktu s čínskou kulturou.

3D animační program

Rocket Sky 3D Animation School | ONLINE
Online forma Denní studium Kombinované 1.5 - 3 roky Září 2019 Kanada Edmonton Saint John + 2 více

Snímáte si kariéru v úžasném animačním průmyslu? Rocket Sky je online animační škola, kterou vyučují odborníci na světové úrovni. Nabízíme cenově dostupné školné a možnosti financování v prezenční i externí formě.

Arabština online

Arabic-Online
Online forma 980 hodiny Září 2019 Saúdská Arábie Saudi Arabia Online

Online arabský program je důležitý on-line program a obrat v historii výuky arabštiny na non-rodilý mluvčí. Program je nový učební model, který nabízí Saudská elektronická univerzita pro výuku arabského jazyka.

Program - Vývoj videoher

Western Iowa Tech Community College Distance Education
Online forma Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Přihlašování započato Spojené státy americké Sioux City + 1 více

Zveme vás k prožití našeho online programu ve vývoji videoher. Program rozvíjí dovednosti v oblasti modelování, texturování, základního skriptování, uměleckých znalostí a videohry.

Online kurz: LabVetEurope

University of Copenhagen
Online forma Denní studium Kombinované 6 měsíce Přihlašování započato Dánsko Copenhagen + 1 více

Program LabVet Europe vám umožňuje pracovat jako určený laboratorní veterinární lékař v souladu se směrnicí EU o produkci zvířat používaných pro vědecké účely 2010, dříve známou jako FELASA kategorie D.

1-1 živé interaktivní sessions (10-týdenní program)

ThatFXTrader
Online forma Denní studium Kombinované 10 týdny Přihlašování započato Spojené státy americké New York + 1 více

Naše špičková linka, absolutní personalizované 1-1 virtuální tréninkové sezení, které vás naučí vše, co potřebujete vědět, abyste zvládli obchodování s FX na cestě stát se vysoce výkonným obchodníkem. Kurz umožňuje všem obchodníkům profitovat, od začátečníků až po pokročilé.

Specialista na design a výrobu představení - na místě a on-line

ESODE Business School
Kampus Online forma Kombinované 7 - 12 měsíce Leden 2020 Španělsko Madrid Spain Online + 2 více

Získá potřebné dovednosti v různých funkcích a odpovědnostech souvisejících s audiovizuální produkcí, podílí se na tvorbě, výrobě, řízení a marketingu jakéhokoliv druhu živé výstavy.