ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Dánsko - Zde naleznete kurzy v Dánsko

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Navzdory své malé populace, Dánsko řadí k světově 's nejvíce inovativní zemí díky silným důrazem na výzkum a kvalitního vzdělávání. Budete také studovat v bezpečné, přátelské a inovacích prostředí.

Kurzy v Dánsko - Veškeré informace o kurzech v Dánsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Dánsko přímo zde.

nalezené výsledky Filter

šikana a obtěžování na pracovišti samozřejmě

NIVA Education
Kampus Denní studium 3 dny Dánsko Kodaň

Na poslední výzkumů, bude samozřejmě aktualizovat znalosti účastníků o příčinách, rizikových faktorů a důsledky šikany v práci. Kurz se bude rovněž diskutovat o strategii pro prevenci a řízení šikany a obtěžování na pracovišti. Zvláštní důraz bude kladen na prevenci a řízení šikana v práci, vyšetřování případů, stejně jako na léčbu cílů šikany.

štíhlý a pracovní prostředí Kurz

NIVA Education
Kampus Denní studium 4 dny Dánsko Kodaň

Kurz se bude skládat z kombinace přednášek a diskusí o úloze štíhlé, pracovního prostředí a udržitelných výrobních procesů v praktickém štíhlé provedení nebo výzkumných projektů účastníka. Základní libové literatura bude distribuován účastníkům před zahájením kurzu.

Filmový program nadace

European Film College
Kampus Denní studium 8 - 9 měsíce Kontaktuj školu Dánsko Ebeltoft

8½-měsíční program na Evropské filmové akademie je místem příležitost. Možnost prozkoumat a rozvíjet své nápady, svůj talent a sami. Možnost riskovat a dělat chyby, a to v bezpečném, povzbuzující a inspirativní prostředí.

Online kurz: LabVetEurope

University of Copenhagen
Online forma Denní studium Kombinované 6 měsíce Přihlašování započato Dánsko Kodaň + 1 více

Program LabVet Europe vám umožňuje pracovat jako určený laboratorní veterinární lékař v souladu se směrnicí EU o produkci zvířat používaných pro vědecké účely 2010, dříve známou jako FELASA kategorie D.