ACADEMICCOURSES

Dětská literatura kurzy Madrid

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Madrid City je hlavním městem Španělska. Jedná se o metropolitní oblast s více než 3 miliony obyvatel. Má aréna volala Las Ventas, která hostí každoroční událost pro býčí zápasy. Město má mnoho veřejných a soukromých vysokých škol.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Dětská literatura Španělsko, Madrid. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

1 Výsledky v Dětská literatura, Madrid Filter

Samozřejmě harmonogram dětská literatura

Escuela de Escritores
Kurzy
<
Kombinované studium
<
2 roky
španělština
Kampus
Online forma

Byl jednou jeden osnovy dvou úrovních - rozloženy do dvou akademických letech - speciálně navržen pro školení autorů dětské literatury.

Čtěte více