ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Daňové poradenství v Jihoafrická republika - Zde naleznete Kombinované kurzy Daňové poradenství v Jihoafrická republika

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Daně studijní programy nabízejí zájemcům mnoho různých příležitostí dozvědět se o tom, jak vlády financovat samy, a způsob, jakým podniky spravovat své finance. Probíraná témata mohou zahrnovat vše od mezinárodního daňového práva k požadavkům zdanění oborových.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Kombinované kurzy Daňové poradenství v Jihoafrická republika - Veškeré informace o Kombinované kurzech Daňové poradenství v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Daňové poradenství, Jihoafrická republika Filter

Kurz a účetnictví - dovednostní program v daňových přiznáních (icb)

Damelin Part Time
Kurzy
Únor 2020
<
Kombinované
<
60 hodiny
Angličtina
Campus forma

Po úspěšném dokončení programu ICB vydá studentům výpis výsledků, v němž jsou uvedeny moduly, na něž se vztahuje. ICB se bude vztahovat na FASSET na účet studujícího, aby získ ...

Čtěte více