ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Daňové poradenství - Zde naleznete Kombinované kurzy Daňové poradenství

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Daně studijní programy nabízejí zájemcům mnoho různých příležitostí dozvědět se o tom, jak vlády financovat samy, a způsob, jakým podniky spravovat své finance. Probíraná témata mohou zahrnovat vše od mezinárodního daňového práva k požadavkům zdanění oborových.

Kombinované kurzy Daňové poradenství - Veškeré informace o Kombinované kurzech Daňové poradenství. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Daňové poradenství Filter

Daňové evidence - 2017 edition kurz

Oplex Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tento Daňové evidence Kurz pomůže studentům rozvíjet své schopnosti v tom, jak efektivně uplatňovat daňové politiky v praktických obchodních situacích, na základě 2016-2017 daňový rok. Zahrnující všechny aspekty daně z DPFO na společnosti korporační dani tento kurz si klade za cíl podpořit vzdělávání pochopení tématu.

Kurz a účetnictví - dovednostní program v daňových přiznáních (icb)

Damelin Part Time
Kampus Kombinované 60 hodiny Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

Po úspěšném dokončení programu ICB vydá studentům výpis výsledků, v němž jsou uvedeny moduly, na něž se vztahuje. ICB se bude vztahovat na FASSET na účet studujícího, aby získal Program dovedností v přiznání daně z příjmů.

partnerství zdanění

University of Tulsa College of Business Administration
Kampus Kombinované 3 dny Kontaktuj školu Spojené státy americké Tulsa Toledo + 1 více

Na konci tohoto programu by měla být účastníkům pochopit základní povahu federální daně z příjmu společností a partnerů, včetně pochopení daňové účinky.