ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Daňové poradenství v Spojené státy americké - Zde naleznete Kombinované kurzy Daňové poradenství v Spojené státy americké

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Studenti, kteří studují zdanění se mohou dozvědět více o veřejné politiky, financí a správy příjmů. Tento program je vynikající volbou pro ty, kteří by chtěli pracovat ve státní správě nebo účetnictví.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Kombinované kurzy Daňové poradenství v Spojené státy americké - Veškeré informace o Kombinované kurzech Daňové poradenství v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Daňové poradenství, Spojené státy americké Filter

Daně Partnerství

University of Tulsa College of Business Administration
Kurzy
<
Kombinované
<
3 dny
Campus forma

Na konci tohoto programu by měla být účastníkům pochopit základní povahu federální daně z příjmu společností a partnerů, včetně pochopení daňové účinky.

Čtěte více