Filter
Kurzy
Brazílie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Digitální design v Brazílie - Zde naleznete kurzy Digitální design v Brazílie

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Digitální profesionální designéři využívají programů, algoritmy a údaje, stejně jako tradiční návrhářské schopnosti pro nástroje na míru objektů a procesů pro širokou škálu aplikací. Podnikový sektor, vzdělávací instituce, vládní orgány a charitativní organizace vyzývají svým talentem pro vizualizaci a vytvářet jedinečné produkty a koncepty.

Brazílie, oficiálně Brazilská federativní republika, je největší země v Jižní Americe a jak latinskoamerické oblasti. Je to svět 's pátou největší zemí, a to jak podle zeměpisné oblasti a počtem obyvatel, s více než 193 milionů lidí.

Kurzy Digitální design v Brazílie - Veškeré informace o kurzech Digitální design v Brazílie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Brazílie zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Digitální design, Brazílie

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Digitální design bude brzy ve všem, takže porozumění, hodnocení, vedení a vytváření digitálních rozhraní, které jsou v kontextu tak rozmanité, jako jsou webové stránky, a ... [+]

Proč?

Digitální design bude brzy ve všem, takže porozumění, hodnocení, vedení a vytváření digitálních rozhraní, které jsou v kontextu tak rozmanité, jako jsou webové stránky, aplikace, hry, inteligentní asistenti, se stává důležitým rozdílem profesionálního výkonu v jakémkoli segmentu.

Pro koho?

Kurz je určen pro designéry a kreativní profesionály, kteří se snaží začlenit digitální do své profesní praxe, ale jsou otevřeni pro profesionály z jiných oblastí a odvětví, kteří mají zájem pochopit, jak jsou rozhraní, která mění svět práce a jsou vytvářeny.

Jak je to?

V rámci 1leté cesty se vyvíjí 5 tematických oblastí, kde student nakonec uvidí a praktikuje hlavní aspekty digitálního designu, jeho základních principů a disciplín, pracovního procesu, nástrojů a metod a příležitostí k akci.... [-]

Brazílie Rio de Janeiro
Kontaktuj školu
Portugalština,Portuguese (Brazil)
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině