Filter
Kurzy
Francie Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Digitální design v Francie - Zde naleznete kurzy Digitální design v Francie

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Pole digitálního designu využívá software, nástroje a postupy, aby inženýr objektů a forem, aby vyhovovaly potřebám podniků, vzdělávacích, vládních a neziskových klienty. Kromě diagnostické a tvůrčí talenty, profesionální vývojáře jsou podporovány pomocí počítačů v tvorbě řešení.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Kurzy Digitální design v Francie - Veškeré informace o kurzech Digitální design v Francie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Digitální design, Francie

ITECOM Art Design NICE

Motion Graphic Design and Motion Design, animované grafické prvky, jako jsou obrázky, piktogramy, nebo typografie, synchronizovaným zvukem. ... [+]

Doba trvání školení: 1 rok.

Motion Design je jedním z nových profesí století XXI. „To je umění dávat život grafické animace. „Na křižovatce nových technologií, které pokrývají celé vizuální umění, tato disciplína pomáhá navrhovat a implementovat na míru komunikace s mobilními zařízeními, začleňování konceptu pohybu s kombinací videa, speciální efekty, 2D a 3D animace, typografie a grafiky.

Le Motion Graphic Design and Motion DesignJe animace grafických prvků, jako jsou obrázky, piktogramy, nebo typografie, synchronizovaným zvukem.

Design Motion je poměrně nová disciplína: průkopníky tohoto typu videa byli tvůrci ve filmech 60. let, ale technika se stala rozšířená v posledních 5 letech s příchodem digitální a software s názvem „skládání „as After Effects, které by mohly být definovány jednoduše jako photoshop video.... [-]

Francie Nice
Září 2019
Francouzština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
ITECOM Art Design NICE

Publikování tisku a inzerce, vyhledávání samostatnou grafikou, dokonale zvládnutí nástroje DTP, se skutečnými tvůrčími kvalitami, se silným smyslem pro rozvržení tisku a ... [+]

Název RNCP certifikované Level III

Doba trvání školení: 1 rok tisk a publikování reklamy, hledat samostatnou grafikou, dokonale zvládnutí nástroje DTP, se skutečnými tvůrčími kvalitami, se silným smyslem pro rozvržení tisku a zvýšenou citlivostí na webdesign.

ITECOM si klade za cíl trénovat profesionálně, na rok, aby se stala kompletní grafický designer a grafik, který je schopen přenášet a spravovat všechny druhy prací.

Hlava III level RNCP zaznamenán v Národním Directory profesního osvědčení.

Příležitosti modelář DA Junior grafik grafik ŠKOLICÍ PROGRAM Technické DTP Press edition rozvržení Zásady typografie Výrobní reklama edition Směr Art objem komunikace Webdesign / Multimedia SOFTWARE Illustrator Indesign Photoshop VSTUP DO ŠKOLY Bac nebo ekvivalentní File & údržba (prezentace personální práce) ... [-]
Francie Nice
Září 2019
Francouzština
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině