Filter
Kurzy
Jižní Amerika Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Digitální design v Jižní Amerika - Zde naleznete kurzy Digitální design v Jižní Amerika

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Kázeň digitálního designu obsahuje odborníky vyškolené v mnoha druhů nástrojů a metodik. Úsilí vizualizace a hands-on je ženatý s digitálními nástrojů a procesů k vybudování produktů a procesů potřebných organizací veřejného a soukromého sektoru.

Spanning mnoha zemích a ostrovních území, Jižní Amerika je doma k mnoha španělsky mluvících zemích. Zde, studenti mohou doslova projít historií na jejich cestě k třídě a nasákly kulturu starověkých společnostech. 

Kurzy Digitální design v Jižní Amerika - Veškeré informace o kurzech Digitální design v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Digitální design, Jižní Amerika

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
IED – Istituto Europeo di Design Rio de Janeiro

Digitální design bude brzy ve všem, takže porozumění, hodnocení, vedení a vytváření digitálních rozhraní, které jsou v kontextu tak rozmanité, jako jsou webové stránky, a ... [+]

Proč?

Digitální design bude brzy ve všem, takže porozumění, hodnocení, vedení a vytváření digitálních rozhraní, které jsou v kontextu tak rozmanité, jako jsou webové stránky, aplikace, hry, inteligentní asistenti, se stává důležitým rozdílem profesionálního výkonu v jakémkoli segmentu.

Pro koho?

Kurz je určen pro designéry a kreativní profesionály, kteří se snaží začlenit digitální do své profesní praxe, ale jsou otevřeni pro profesionály z jiných oblastí a odvětví, kteří mají zájem pochopit, jak jsou rozhraní, která mění svět práce a jsou vytvářeny.

Jak je to?

V rámci 1leté cesty se vyvíjí 5 tematických oblastí, kde student nakonec uvidí a praktikuje hlavní aspekty digitálního designu, jeho základních principů a disciplín, pracovního procesu, nástrojů a metod a příležitostí k akci.... [-]

Brazílie Rio de Janeiro
Kontaktuj školu
Portugalština,Portuguese (Brazil)
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině