Filter
Kurzy
Německo Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Digitální design v Německo - Zde naleznete kurzy Digitální design v Německo

Univerzity a vysoké školy stanovit své vlastní přijímací požadavky na vysokoškolských kurzů, a tak se výrazně liší. V závislosti na kurzu může absolvent být schopen dostat se do vyššího vzdělávání s řadou kvalifikací. Pokud jste 're použití udělat nadace studijní obor, možná zjistíte, že praxe je vzít v úvahu vedle žádnou kvalifikaci máte. Některé instituce vyššího vzdělávání a školy nabízejí nultých ročníků jako příprava pro určité studijních oborů. Obvykle don 't výsledkem samostatných kritérií prostě nárok na zadání studijní program sám. Nultých ročníků jo 't v dosahu všech studijních programů, nicméně.

Pole digitálního designu využívá software, nástroje a postupy, aby inženýr objektů a forem, aby vyhovovaly potřebám podniků, vzdělávacích, vládních a neziskových klienty. Kromě diagnostické a tvůrčí talenty, profesionální vývojáře jsou podporovány pomocí počítačů v tvorbě řešení.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Kurzy Digitální design v Německo - Veškeré informace o kurzech Digitální design v Německo. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Digitální design, Německo

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
exMedia

Předseda Základy zabývá mediální design s elementárními dimenzí mediální design - barva, tvar, povrch, geometrie, materiálu, hnutí, zastoupení / složení a aspekty vnímání ... [+]

Předseda Základy zabývá mediální design s elementárními dimenzí mediální design - barva, tvar, povrch, geometrie, materiálu, hnutí, zastoupení / složení a aspekty vnímání. Učení prostřednictvím zkušeností je ve formě projektové-experimentální studie v popředí.

Základní problémy vizuální design - Vizuální Gramatika - Elementární sémiotika, vizuální sémantika, znaky a záznamy - vizuální vnímání, tvůrčí fenomenologie - Mediální typografie a konstrukčního typu - Experimentální Photography - světlo, barva, projekce - základní problematikou návrhu cross-media - digitální, analogové a hybridní tvarování - a metodika návrh... [-]
Německo Cologne
Říjen 2019
Němec
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
exMedia

Laboratoř pro rozměrovou výzkum, Lab.D, je primárním prostředkem Academy of Media Arts Kolíně nad Rýnem pro výzkum a realizaci interdisciplinárních projektů, které zkouma ... [+]

Laboratoř pro rozměrovou výzkum, Lab.D, je primárním prostředkem Academy of Media Arts Kolíně nad Rýnem pro výzkum a realizaci interdisciplinárních projektů, které zkoumají / vyšetřit pomocí 3D technologie prostoru, času a hrát jako klíčový tematické oblasti.

Naše technické vybavení je podpora provádění koncepcí a testování nápadů projektu. Naše pole působnosti je široká, dosahuje více než animace postav na mobilních technologií a orstspezifischen her.

[-]
Německo Cologne
Říjen 2019
Angličtina,Němec
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině