Filter
Kurzy
Spojené arabské emiráty Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Kurzy Digitální design v Spojené arabské emiráty - Zde naleznete kurzy Digitální design v Spojené arabské emiráty

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Digitální odborníků na design používat nejmodernější nástroje pro konstrukci řešení společných problémů. Ty mohou přijít v podobě doslovné objektů, koncepce či vizuálních médií výtvory. Vzhledem k tomu, design je tak široké pole, digitální návrháři jsou zapotřebí veřejném i soukromém sekcích.

 

Vzdělání ve Spojených arabských emirátech má své výhody: slunce, moře, písek, nezdaněné příjmy po skončení studia a některé z nejlepších univerzit v Perském zálivu region.In Kromě toho řada vysoce hodnoceny univerzity se sídlem v jiných zemích mají hutnická akademie v Spojené arabské emiráty.

Kurzy Digitální design v Spojené arabské emiráty - Veškeré informace o kurzech Digitální design v Spojené arabské emiráty. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené arabské emiráty zde!

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Digitální design, Spojené arabské emiráty

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Global Solutions Trainings UAE

Tento kurz se bude vztahovat na všechny základní teoretické i praktické znalosti operačního Revit software pro vytvoření 2D kreslení a to zejména, architektonický orienta ... [+]

Tento kurz se bude vztahovat na všechny základní teoretické i praktické znalosti operačního Revit software pro vytvoření 2D kreslení a to zejména, architektonický orientační plán. Kromě kreslení a mění architektonické prvky, jako jsou různé druhy stěn, dveře a okna, podlahy apod, se bude vztahovat. Také další důležité provozní příkazy ve 3D, jako je například přidání 3D materiálové a světelných efektů také bude vztahovat.

[-]
Spojené arabské emiráty Dubai
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
30 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Global Solutions Trainings UAE

AutoCAD je obchodní softwarová aplikace pro 2D a 3D počítačově podporované navrhování (CAD) a vypracování - k dispozici od roku 1982 jako desktopové aplikace a od roku 20 ... [+]

AutoCAD je obchodní softwarová aplikace pro 2D a 3D počítačově podporované navrhování (CAD) a vypracování - k dispozici od roku 1982 jako desktopové aplikace a od roku 2010 jako mobilní telefon, web-app a cloud-based prodávaný jako AutoCAD 360.

Budete mít možnost pracovat na malém rezidenčního projektu od nuly. Kurz je primárně určen pro architekty, bytové architekty, inženýry a další zapojený do stavebnictví hledá přehled Computer-Aided vzory (CAD) AutoCAD.

Osnovy zahrnuty v tomto kurzu zahrnuje následující cíle programu AutoCAD:

Změnu objekty Vytvořte okruh mezi objekty Oříznout a rozšířit objektů Stretch Objekt... [-]
Spojené arabské emiráty Dubai
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
45 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině