close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Diskurzivní analýza v Evropa - Zde naleznete kurzy Diskurzivní analýza v Evropa

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eur… Čtěte více

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Evropa je podle konvence, jeden z kontinentů na světě 's sedm. Zahrnuje západní nejvíce bod Eurasie, v Evropě se obvykle dělí od Asii povodí rozdělí na Uralu a Kavkazu, Ural řeka, Kaspické a Černé moře a vnitrozemské vodní cesty spojující Černé a Egejské moře.

Kurzy Diskurzivní analýza v Evropa - Veškeré informace o kurzech Diskurzivní analýza v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Hermannsen Concept
Münster, Německo

Naučte se základy úspěšné argumentace a diskuse v tomto uvažování. Reflektujte své chápání chování, objevujte a rozvíjejte své rozumové schopnosti.

Naučte se základy úspěšné argumentace a diskuse v tomto uvažování. Reflektujte své chápání chování, objevujte a rozvíjejte své rozumové schopnosti. -
Kurzy
Denní studium
2 dny
Němec
Kampus

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde