close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Diskurzivní analýza v Německo - Zde naleznete kurzy Diskurzivní analýza v Německo

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého škols… Čtěte více

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Kurzy Diskurzivní analýza v Německo - Veškeré informace o kurzech Diskurzivní analýza v Německo. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Německo zde!

Méně
format_list_bulleted Filtry
Hermannsen Concept
Münster, Německo

Naučte se základy úspěšné argumentace a diskuse v tomto uvažování. Reflektujte své chápání chování, objevujte a rozvíjejte své rozumové schopnosti.

Naučte se základy úspěšné argumentace a diskuse v tomto uvažování. Reflektujte své chápání chování, objevujte a rozvíjejte své rozumové schopnosti. -
Kurzy
Denní studium
2 dny
Němec
Kampus

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde