close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurzy Dopravní inženýrství - Zde naleznete kurzy Dopravní inženýrství

Po absolvování střední školy mohou studenti začít absolvovat vysokoškolské kurzy. Jedná se o základní stavební blok programu, který školí studenty, aby se stali mistry ve svém oboru. Většina kurzů trvá několik měsíců, i když některé pokročilejší kurzy mohou trvat rok nebo déle. Co jsou kurzy v dopravním inženýrství? Dopravní inženýrství je rozmanité pole,… Čtěte více

Po absolvování střední školy mohou studenti začít absolvovat vysokoškolské kurzy. Jedná se o základní stavební blok programu, který školí studenty, aby se stali mistry ve svém oboru. Většina kurzů trvá několik měsíců, i když některé pokročilejší kurzy mohou trvat rok nebo déle.

Co jsou kurzy v dopravním inženýrství? Dopravní inženýrství je rozmanité pole, které zahrnuje mnoho různých inženýrských oborů. Tento obor zahrnuje všechny druhy dopravy, od silničního nebo železničního inženýrství až po aerodynamické principy. Můžete studovat návrh a prototyp automobilů, systémy letadel, návrh sítě nebo bezpečnostní systémy. Další aspekty tohoto typu zahrnují silně logistiku.

Studenti, kteří ukončují kurzy v oblasti dopravní techniky, mají prospěch z dovedností, které rozvíjejí, což může zahrnovat silné principy návrhu, porozumění výrobě nebo logistice, organizaci a kritickému myšlení a profesní komunikaci. Všechny tyto dovednosti mohou usnadnit vstup do kariéry a zvýšit plat.

Náklady na zápis do kurzu dopravní techniky se liší v závislosti na několika faktorech, které mohou zahrnovat vaši konkrétní školu, zemi, délku studia a program. Z tohoto důvodu byste měli před zapsáním provést rozsáhlý výzkum, abyste mohli plně pochopit poplatky a výuku.

Pro absolventy dopravních inženýrských programů existují dvě hlavní kariéry pro rozvětvení. Jedná se o praktické aplikace a digitální aplikace. Je možné vstoupit do automobilových nebo letadlových polí, navrhnout vozidla a zajistit jejich bezpečný provoz. Alternativně se může stát počítačovým inženýrem, který se zaměřuje na vývoj počítačových systémů, které jsou v provozu při provozu těchto strojů. Bez ohledu na to, většina typů inženýrství čerpá ze široké škály disciplín.

Nejlepší způsob, jak se dostat do vzdělání, je najít program, který vyhovuje vašim potřebám. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Northshore Technical Community College
Lacombe, Spojené státy americké

Posláním programu Automotive Technology je vybavit studenty koncepty, dovednostmi a motivací stát se úspěšnými studenty a případně kompetentními techniky.

Posláním programu Automotive Technology je vybavit studenty koncepty, dovednostmi a motivací stát se úspěšnými studenty a případně kompetentními techniky. -
Kurzy
Angličtina
Zář 2021
Kampus
 
UEI College
Phoenix, Spojené státy americké

Naučíte se praktické dovednosti v oblasti údržby a oprav v automobilovém průmyslu v laboratořích automobilových obchodů UEI. V UEI se zaměřujeme na poskytování praktických zku ... +

Naučíte se praktické dovednosti v oblasti údržby a oprav v automobilovém průmyslu v laboratořích automobilových obchodů UEI. V UEI se zaměřujeme na poskytování praktických zkušeností v prostředí učeben i obchodů v areálu. -
Kurzy
Angličtina
Zář 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde