Kurzy ESL - Kurzy ESL hledejte zde!

Kurzy ESL - Zde naleznete kurzy ESL

Kurzy jsou nabízeny univerzitách po celém světě. Tyto třídy často kombinují přednášky, osobní poučení, a v některých případech reálného světa činností s testy a úkoly, aby se vzdělávat studenty o své zvolené téma.

Co je kurz ESL? ESL je zkratka pro "angličtinu jako druhý jazyk," a tyto třídy jsou určeny pro výuku anglického jazyka pro studenty, kteří nejsou rodilí mluvčí. Tyto kurzy obvykle zahrnují předměty jako anglické gramatice, výslovnost, pravopis a slovní zásobu. Pomáhají také ke zlepšení dovedností žáků ve čtení, psaní, mluvení a poslechu angličtinu. V některých případech, kurz může být přizpůsobena k použití angličtiny v určitém oboru, jako je podnikání nebo cestovní ruch. To může také zahrnovat oddíly týkající se kultury a společnosti anglicky mluvících zemích.

Největší výhodou účasti na kurzu v ESL je to, že pomáhá zlepšit znalosti v anglickém jazyce.Angličtina je používán v oblasti obchodu, letectví, diplomacie, média, medicína, a desítky dalších hospodářských odvětvích. Ti, kteří mluví anglicky, mají obrovskou výhodu na globálním trhu práce, a studenti se zde také anglicky, že je velmi užitečné při cestování.

Cena za převzetí kurz ESL se liší pro každou instituci a programu. Je důležité, aby studenti dělat svůj výzkum na náklady samozřejmě zajímá, než se rozhodnou zapsat.

Kurz ESL poskytuje kariéry výhody v mnoha různých oblastech. Studenti, kteří mluví anglicky jako druhý jazyk bude považovat za užitečné v mezinárodním obchodu, odvětví cestovního ruchu, mnoha vědeckých a technologických oborů, letectví a sdělovacích prostředků. Kromě toho, studenti, kteří mluví plynně anglicky, může být také schopni najít pracovní překlady nebo výuku angličtiny. Absolvování kurzů může být také nezbytné pro studenty, kteří se chtějí zúčastnit anglicky mluvící univerzity.

Máte-li zájem o ESL kurz, začít hledat dnes. Hledat pro váš program níže a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní podobě.

 

Čtěte více

Courses in General English

Cork English Academy
Campus forma Denní studium 1 - 50 týdnů Přihlašování započato Irsko Korek

[+]

kurzy jsou navrženy tak, aby vám anglické jazykové schopnosti žít, pracovat, studovat a cestovat v anglicky mluvícím prostředí.

Pořádáme širokou škálu aktivit, návštěvy míst místních zájmových a sportovních aktivit dát studentům možnost setkat s dalšími studenty a místními obyvateli a procvičit svou angličtinu v reálných situacích.

Předtím, než začnete kurz na Cork anglický Academy budete absolvovat test na úrovni anglický jazyk nám pomůže určit svou počáteční úroveň a zajistit, že jste zvolili nejvhodnější kurz.

Učebnice, sešity a doplňkový materiál včetně autentických materiálů, jako jsou novinové články novin, DVD, internet, knih a dalších médií jsou využívány učitele ke splnění jazykových potřeb všech jednotlivců ve třídě.... [-]


Angličtina Jako Druhý Program Jazyků

University of North Carolina Wilmington
Campus forma Denní studium 5 - 16 týdnů Přihlašování započato Spojené státy americké Wilmington

"Angličtina jako program druhého jazyka na University of North Carolina Wilmington je odhodlána poskytovat podporu, intenzivní výuku anglického jazyka a různé americké kulturní zkušenosti studentům, kteří se učí angličtinu jako druhý jazyk, což jim umožní stát se úspěšnými studenty v hlavním proudu a produktivním členům komunity. " [+]

University of North Carolina Wilmington je skvělé místo pro výuku angličtiny! Nachází se přibližně 8 kilometrů od pláže Wrightsville a historického centra města Cape Fear Riverwalk, krásná poloha UNCW , prostředí města a celoroční teplé teploty jsou ideálním místem pro mezinárodní studenty zažít americkou kulturu.

Program UNCW ESL nabízí pádové, jarní a letní kurzy s pětitýdenními, UNCW možnostmi. Studenti se každý týden účastní 20 hodin angličtiny a každý víkend se účastní místních exkurzí a společenských akcí. Studenti se mohou rozhodnout žít v kolejích s americkými spolubydlícími nebo žít s americkou rodinou v rodinném domě. Program ESL také pořádá konverzní partnery a přátelské rodiny, aby si studenti mohli procvičit své angličtiny mimo třídu. Program UNCW ESL je akreditován CEA a nabízí podmíněné přijetí do UNCW studijních programů pro studenty, kteří úspěšně dokončili pokročilé vzdělání úrovně 4.... [-]


Intenzivní Semestr Anglického Jazyka

Georgetown University School of Continuing Studies
Campus forma Denní studium 8 - 16 týdnů June 2018 Spojené státy americké Washington DC USA Online + 1 více

Využijte semestr v srdci Washingtonu, žijete, učíte se a pracujete se spolužáky z 30 zemí. Naše semestrální angličtina jako cizí jazyk (EFL) Intensive English Program vám poskytne odbornou výuku gramatiky, konverzace, psaní, čtení, výzkum a prezentačních dovedností. [+]

Využijte semestr v srdci Washingtonu, žijete, učíte se a pracujete se spolužáky z 30 zemí. Naše semestrální angličtina jako cizí jazyk (EFL) Intensive English Program vám poskytne odbornou výuku gramatiky, konverzace, psaní, čtení, výzkum a prezentačních dovedností.

Po přijetí do programu budete hodnoceni, abyste zjistili své specifické potřeby v oblasti výuky. Budeme vás tudíž zařazovat do tříd s ostatními studenty na stejné úrovni znalostí, abyste získali nejlepší zkušenosti s výukou tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

* Výuka může být změněna; podívejte se prosím na naše webové stránky o aktuální sazby.

Funkce programuAkreditovaný program CEAMalé velikosti třídWorkshopy v psaní, výslovnosti a vysokoškolských aplikacíchProfesoři s odbornými znalostmi v oblasti jazykovědy a jazykové výukyKulturní aktivity a mimoškolní příležitostiKontaktní informace o programuCentrum anglického jazykaUniverzita v GeorgetownuŠkola pokračujících studií640 Massachusetts Ave NWWashington, DC 20001E-mail: eflgu@georgetown.eduTelefon: (202) 687-5978Fax: (202) 687-1707 [-]

Akademické - Cambridge Zkoušky - San Francisco

Stafford House International
Campus forma Denní studium 5 - 11 týdnů September 2018 Spojené státy americké San Francisco San Diego Chicago + 2 více

Cambridge anglické zkoušky jsou uznávány škol, vysokých škol a zaměstnavatelů po celém světě, nemají vyprší a jsou tam tři vybírat: First Certificate in English (FCE), Advanced (CAE) a CPE (CPE). [+]

Cambridge anglické zkoušky jsou uznávány škol, vysokých škol a zaměstnavatelů po celém světě, nemají vyprší a jsou tam tři vybírat: First Certificate in English (FCE), Advanced (CAE) a CPE (CPE).

FCE

FCE dokazuje jste dosáhli B2 (Upper Intermediate) úroveň angličtiny a může používat každý den písemné a mluvené angličtiny pro pracovní nebo studijní účely. Program bude rozvíjet každý aspekt svého angličtině prostřednictvím zapojení lekce a aktivity, od studujících idiomů a modální slovesa k projednávání nápadů a psaní esejí na vysoké úrovni jazyka.

DOBA TERMÍNY KURZŮ zkouška Date

10 týdnů 4 leden-11 03 11.března ... [-]


Kurz: Angličtina Jako Druhý Jazyk

University of the Commonwealth Caribbean
Campus forma Denní studium 3 - 9 týdnů Přihlašování započato Jamajka Kingston

UCC nabízí dokonalou kombinaci kurzů anglického jazyka a kulturních aktivit. Prožijte nezapomenutelný zážitek! [+]

. [-]

Jazykové Zkušenosti

ELS Language Centers
Campus forma September 2018 Spojené státy americké Orlando Santa Monica Manhattanville

S jazykovou zkušeností ELS 3 můžete pracovat na vylepšování angličtiny na 3 hodiny denně. Vaše kurzy se zaměří na rozhovor, který můžete použít uvnitř třídy, a co je ještě důležitější, venku v reálném světě. Máte také příležitost, abyste své nové mluvící schopnosti využili pro různé kulturní aktivity specifické pro centrum, které si vyberete. [+]

O jazykovém studiu ELS 3

S jazykovou zkušeností ELS 3 můžete pracovat na vylepšování angličtiny na 3 hodiny denně. Vaše kurzy se zaměří na rozhovor, který můžete použít uvnitř třídy, a co je ještě důležitější, venku v reálném světě. Máte také příležitost, abyste své nové mluvící schopnosti využili pro různé kulturní aktivity specifické pro centrum, které si vyberete.

Můžete začít každý pondělí v roce a zůstat po dobu jen několika týdnů, kolik chcete. 3 úrovně výuky programu - základní, středně pokročilé a znalé - mají každý pondělí test na umístění, aby mohli studenti postupovat v pokročilém stupni, a na základě docházky je udělen certifikát o absolvování. Volba je na tobě. Zvolte jazykovou zkušenost ELS 3.... [-]


Obecná Angličtina 15

Chichester College
Campus forma Kombinované 2 - 24 týdnů Přihlašování započato Spojené království Pulborough Chichester + 1 více

Primárním cílem tohoto kurzu je angličtina pro komunikaci. [+]

Primárním cílem tohoto kurzu je angličtina pro komunikaci.

15 hodin týdně všeobecné angličtiny tříd

K dispozici na úrovni A1-C2 Studenti věku 16+ Maximální počet žáků ve třídě 16 Začít Jakékoliv pondělí Doba trvání 15 hodin týdně Minimální délka pobytu 2 týdny Výhody Studovat na akademické půdě s více než 3500 britských studentů a zahraničních studentů z celého světa Užijte si širokou škálu zajímavých aktivit a klubů s UK a mezinárodní studenty Přístup k nové Chi365 samostudium portál a app Celoroční mezinárodní sociální program, výlety a události [-]

Angličtina Jako Druhý Jazyk (ESL)

University of North Alabama
Campus forma Denní studium 16 týdnů September 2018 Spojené státy americké Florence

Anglická jako program druhého jazyka (ESL) na University of North Alabama (UNA) poskytuje vysokou kvalitu a komplexní výuku v angličtině pro non-anglické reproduktory vykonávat akademické a odborné studium v ​​náročném, pečování, a podpůrné prostředí. [+]

Anglická jako program druhého jazyka (ESL) na University of North Alabama (UNA) poskytuje vysokou kvalitu a komplexní výuku v angličtině pro non-anglické reproduktory vykonávat akademické a odborné studium v ​​náročném, pečování, a podpůrné prostředí. Zavázali jsme se k tomu, aby vaše angličtina vzdělávací zkušenost nejúčinnější, efektivní a příjemné.

ESL Curriculum:

Učební plán se skládá z intenzivní kurzy angličtiny, Capstone kurzy, akademický třídě most a tříd přípravy TOEFL / GRE / GMAT. Učební plán se skládá z pěti kvalifikačních oblastí, tj mluvení, čtení / slovní zásoba, poslech, gramatika a psaní. Studenti budou mít také možnost naučit se americkou kulturu prostřednictvím filmu, literatury, diskuse a psaní do dalších tříd, stejně jako se učí projekty služby.... [-]


Angličtina Jako Druhý Program Jazyků

Southern Arkansas University Online
Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 měsíců May 2018 Spojené státy americké Magnolia + 1 více

SAU-ESL je program na Southern Arkansas University, který připravuje studenty s nízkou úrovní angličtiny pro plnou účast na vysokoškolských studijních programech. [+]

Co je to SAU-ESL?

SAU-ESL je program na Southern Arkansas University, který připravuje studenty s nízkou úrovní angličtiny pro plnou účast na vysokoškolských studijních programech./>

Proč SAU-ESL?/>Velmi cenově dostupné.Snadný přechod na vysokoškolské a postgraduální programy bez TOEFL nebo IELTS.Podmíněný přístup k vysokoškolským a postgraduálním programům.Nachází se v krásném areálu Southern Arkansas University (SAU).Všichni studenti ESL jsou studenti SAU na plný úvazek s plným přístupem ke všem univerzitním zařízením a službám (tělocvična, bazén, kavárna, zdravotnické služby, knihovna, studentské kluby).18 hodin výuky týdně na 5 různých úrovních.Studenti všech úrovní a věku jsou vítáni.Profesionální a přátelští instruktoři s ovládáním jednoho nebo více cizích jazyků.Osnovy/>ÚROVEŇ 1 - BEGINNER Podmíněné přijetí/>... [-]

Předmět: 10-týdenní Intenzivní ESL

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Campus forma Denní studium 10 týdnů June 2018 Spojené státy americké Irvine

Připravte se na vysokoškolské studium, kariérní postup nebo na splnění osobních cílů v našem akademicky orientovaném 10-týdenním intenzivním anglickém programu pro ty, kteří studují angličtinu jako druhý jazyk. [+]

10-týdenní intenzivní ESLPřehled

Připravte se na vysokoškolské studium, kariérní postup nebo na splnění osobních cílů v našem akademicky orientovaném 10-týdenním intenzivním anglickém programu pro ty, kteří studují angličtinu jako druhý jazyk.

VýhodyZažijte důvěryhodný program více než 35 let, který vám pomůže dosáhnout vašich akademických, kariérních a osobních cílůUčte se s oddanými vysoce kvalifikovanými učiteli s průměrnou délkou 16 let výuky, kteří se zavázali k udržení nejvyšších úrovní studentských úspěchůZúčastněte se malých tříd - obvykle kolem 16 studentůVyužijte interaktivních tříd s přísným učebním plánem, který zdůrazňuje autentické používání jazyka v akademickém, obchodním a sociálním kontextuVyužijte své dovednosti v třídách na vyšší úrovni v tématech jako jsou idiomy, pokročilá výslovnost, pokročilá konverzace, obchodní angličtina, pokročilá slovní zásoba, pokročilá gramatika a příprava iBT a IELTSProcvičte si angličtinu a dozvíte se o životě školního areálu s přítelem UCI prostřednictvím komunikačního klubuUčte se pomocí nejmodernějších technologií a metodikPřipravte se k vyššímu počtu testů TOEFL a IELTSPožadavkyK dispozici studentům ve věku 17 let na všech úrovních angličtinyChcete-li se zúčastnit tohoto programu na plný úvazek, musíte získat studentské vízum (F-1)Je Vaším cílem zvýšit skóre TOEFL nebo IELTS?... [-]

Intenzivní Obecná Angličtina S IELTS (středně Pokročilí A Pokročilí)

South and City College Birmingham
Campus forma Denní studium Přihlašování započato Spojené království Birmingham

Tento intenzivní kurz angličtiny pro zahraniční studenty je 21 hodin týdně pro studenty středně pokročilé, kteří chtějí rozvíjet své anglické dovednosti pro lepší kariérní příležitosti nebo navštívit univerzitu. Studenti budou zařazeni do tříd na střední nebo vyšší střední úrovni. [+]

souhrn

Tento intenzivní kurz angličtiny pro zahraniční studenty je 21 hodin týdně pro studenty středně pokročilé, kteří chtějí rozvíjet své anglické dovednosti pro lepší kariérní příležitosti nebo navštívit univerzitu. Studenti budou zařazeni do tříd na střední nebo vyšší střední úrovni.

Popis

Tento kurz zlepší dovednosti anglického jazyka a připraví studenty na zkoušku IELTS a další studium. Pomůžeme ti:

pokračujte v rozvoji obecných znalostí angličtinyzavést akademické dovednosti angličtinyzlepšit skóre IELTS připraveno na postup do vyšších tříd nebo na vstup do univerzityměsto volitelnézvýšit celkovou důvěru v používání anglického jazyka.Klíčové oblasti... [-]

ESL A Středoškolský Program V Connecticutu

Easton Country Day School
Campus forma Denní studium 2 - 4 let September 2018 Spojené státy americké Easton

Easton Country Day School vyvinula program pro naše studenty středních škol z ciziny, který se zaměřuje na akademické i kulturní ponoření. Kromě základního akademického programu nabízí ECDS možnost specializovat se na vybrané oblasti obohacování, které pomohou prohloubit znalosti v specializovaných oblastech a současně poskytnout kulturní ponoření. Studenti budou umístěni do hostitelských rodin tak, aby byli schopni získat další pozornost k americké kulturní zkušenosti a angličtině. [+]

Program Easton Country Day School (ECDS) se zaměřuje na rozvoj studentů schopných vystoupení na nejkonkurenceschopnějších univerzitách.

Usilujeme o dosažení naší mise tím, že:

Udržování tříd malých, aby každý student dostal spoustu individuální pozornosti.Zaměstnává pouze vysoce kvalifikované a pozoruhodně oddanou učitelku, jejíž výjimečné dovednosti jsou co nejlépe využity.Integrace víceúrovňových kurzů spolu s individuálním praktickým přístupem k řešení problémů pro akademické pracovníky.Udržování aktivního partnerství s rodiči při stanovování a dodržování standardů chování a postojů, které dobře reflektují naši společnou víru v sociální odpovědnost.Program anglického jazyka (ESL) s místní univerzitouNavrženo tak, aby výrazně zvýšilo skóre TOEFL/>... [-]

General English

Australian International College of English
Campus forma Kombinované 1 - 60 týdnů January 2019 Austrálie Sydney Čína Shanghai + 2 více

The General English courses allow students from Beginner level right up to Upper Intermediate level to develop their ESL skills in all four components of English - Grammar, Listening, Reading, Writing, Speaking and Presentation skills. General English Level 5 also has an Academic English component so that students can make a smooth transition from GE into EAP studies and then on to tertiary studies. [+]

5 also has an Academic EnThe General English courses allow students from Beginner level right up to Upper Intermediate level to develop their ESL skills in all four components of English - Grammar, Listening, Reading, Writing, Speaking and Presentation skills. General English Level 5 also has an Academic English component so that students can make a smooth transition from GE into EAP studies and then on to tertiary studies.

General English Nationality Mix

Why study this course?

Course Duration: 1 to 60 weeks

Levels: Beginner, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper-Intermediate and Advanced

Intake Dates: Any Monday

Study per week: 20 hours of face-to-face study per week... [-]


Angličtina Jako Druhý Jazyk Programu (ESL)

Lane Community College
Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Spojené státy americké Eugene

Mezinárodní ESL program je navržen tak, aby pomohl studentům z celého světa, zlepšit své znalosti angličtiny ve čtení, psaní, gramatiku, poslech a mluvení. Studenti se kurzy s fakulty, kteří mají magisterský titul v TESOL nebo příbuzném oboru. Třídy jsou udržovány malé, takže studenti získávají osobní pozornost. [+]

Mezinárodní ESL program

Mezinárodní ESL program je navržen tak, aby pomohl studentům z celého světa, zlepšit své znalosti angličtiny ve čtení, psaní, gramatiku, poslech a mluvení. Studenti se kurzy s fakulty, kteří mají magisterský titul v TESOL nebo příbuzném oboru. Třídy jsou udržovány malé, takže studenti získávají osobní pozornost.

ESL Struktura programu

K dispozici je 5 úrovní v ESL programu (B, C, D, E a F). Všichni noví zahraniční studenti budou mít rozřazovací test během orientací a dostat umístí do patřičné úrovni třídy ESL. Každá úroveň je podrobně popsán na straně Mezinárodní ESL Popis kurzu strana.... [-]


Intenzivní Angličtina Pro Vysokoškolské Studium

Massachusetts International Academy
Campus forma Denní studium 1 - 2 semestry January 2019 Spojené státy americké Marlborough

Studenti zvýšení znalostí angličtiny při přípravě na vysokoškolské studium s jedním z našich partnerských škol [+]

Studenti mají dvě možnosti pro přijetí:

Vstupné pouze Maia - prozkoumat možnosti University v USA Přijetí do MAIA & Partner University - podmíněné přijetí na univerzitu před příjezdem do USA

Studentů na Massachusetts Mezinárodní akademie (MAIA) zaměřením na rozvoj poslech, mluvení, čtení a psaní dovednosti a zároveň přípravou na akademické požadavky na vysokoškolské studium v ​​USA. Cíle učebního plánu MAIA jsou:

poskytovat ESL výuku přiměřenou pro anglické odborné úrovni studentů zdokonalovat akademické jazykové dovednosti pro budoucí univerzitní úspěch [-]