ACADEMICCOURSES

Kurzy Environmentální biologie v Střední Amerika a Karibik - Zde naleznete kurzy Environmentální biologie v Střední Amerika a Karibik

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Studenti sledují program v biologii ochrany životního prostředí by se dalo očekávat, aby se specializují v oblastech, jako jsou mořské biologie nebo obnovu přírodních stanovišť. Obecným cílem těchto kurzů je podporovat porozumění tomu, jak organismy fungují v rámci daného souboru podmínek v oblasti životního prostředí.

Karibské moře je moře Atlantského oceánu, se nachází v tropech západní polokouli. To je ohraničené Mexika a Střední Ameriky na západ a jihozápadní, na sever od Velkých Antil, na východě Malých Antil a na jihu Jižní Ameriky.

Kurzy Environmentální biologie v Střední Amerika a Karibik - Veškeré informace o kurzech Environmentální biologie v Střední Amerika a Karibik. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Střední Amerika a Karibik zde!

1 Výsledky v Environmentální biologie, Střední Amerika a Karibik Filter

Tallerint 3000J: Bio Design: Učení z přírodních systémů, prostředí

VERITAS
Kurzy
<
Denní studium
<
3 týdny
Angličtina
Kampus

Tento workshop využívá principy Biomimicry (biologie aplikované na design) k vytvoření praktického intenzivního (třítýdenního) praktického učení založeného na analýze přírodní ...

Čtěte více