ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Ekonomie v Evropa - Zde naleznete Kombinované kurzy Ekonomie v Evropa

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Studium ekonomie je ten, který je velmi cenná pro dnešní společnosti. Ekonomické principy lze aplikovat na širokou škálu institucí, včetně zdravotnictví, státní správy, financí, obchodu, politiky a dokonce i náboženství. Všechny tyto orgány vyžadují čas a náklady, a tudíž může být pohled se ekonomického výhledu.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Kombinované kurzy Ekonomie v Evropa - Veškeré informace o Kombinované kurzy Ekonomie v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

7 Výsledky v Ekonomie, Evropa Filter

Amsterdam - podnikání

IES Abroad
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 semestry Kontaktuj školu Nizozemsko Amsterdam + 1 více

Díky své centrální poloze v Evropě a plnohodnotnému postavení v Evropské unii je Nizozemsko ideálním místem pro studium v ​​zahraničí a pochopí nejen podnikání a ekonomiku v Nizozemí, ale i v celé Evropě - jejími významnými obchodními partnery jsou Německo, Belgie , Ve Francii a ve Spojeném království.

Course in Risk Management in the Global Economy

SOAS University of London
Online forma Kombinované 4 týdny Kontaktuj školu Spojené království London Singapur Singapore + 2 více

Tento bezplatný online kurz, napsaný a prezentovaný profesorem Pasqualem Scaramozzinem, ředitelem CEFIMS, a Hong Bo, Senior Reader ve finanční ekonomice, School of Finance a Management, se bude zabývat rizikovým managementem v nejširším pojetí a umožní vám vyhodnotit klíčovou úlohu, kterou hraje riziko ve světové ekonomice, a to jak z hlediska jejích příležitostí, tak i potenciálních nebezpečí.

Ekonomika úroveň kurzu

UK Open College
Online forma Kombinované 700 hodiny Přihlašování započato Spojené království UK Online

Tento celý kurz s maturitou může být dokončena z domova svým vlastním tempem odkudkoliv na světě. Studenti se mohou zapsat kdykoliv 365 dní v roce a po zapsání lze studovat během několika dní. Žádné set dlouhodobé časy a žádná data zápisu. Přizpůsobit své studium kolem pracovních a rodinných závazků tak, aby vyhovovaly.

Předmět: Návrh pro udržitelný kurz online - ekonomický rozměr

Gaia Education
Online forma Denní studium Kombinované 8 týdny Kontaktuj školu Spojené království Forres Kanada Shawnigan Lake Thajsko Prachuap Khiri Khan Brazílie Rio de Janeiro + 7 více

Nikdy nebyl lepší čas a naléhavější potřeba vytvořit pružnější a participativnější budoucnost tím, že přeměníme pozornost na alternativní ekonomické paradigmy. Pokud máte pocit, že jste uvízli nebo nejste jisti, co můžete udělat a toužíte otevřít dveře těmto novým možnostem, pak náš e-learningový program je pro vás.

Online Course: Economic Principles and Concepts for the Veterinary Sciences

Elevate Health
Online forma Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Nizozemsko Netherlands Online

Weiterbildung Ökonom / -in (IUBH)

IUBH Fernstudium
Online forma Denní studium Kombinované 9 - 18 měsíce Přihlašování započato Německo Bad Honnef + 1 více

Náš výcvikový program ekonom / -v (IUBH) vám umožňuje vynikající školení či rekvalifikace na vysokoškolské úrovni.

Místní hospodářský rozvoj

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované Květen 2020 Nizozemsko Rotterdam

Odůvodnění výcvikového kurzu - Místní hospodářský rozvoj: Tento kurz je zaměřen na vytváření a řízení vícestranných procesů, které se odehrávají v místní a regionální městské ekonomice.