ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Ekonomie v Jihoafrická republika - Johannesburg - Zde naleznete Kombinované kurzy Ekonomie v Jihoafrická republika - Johannesburg

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Ekonomika je odvětví společenských věd, která se zabývá distribucí, spotřeby a výroby zboží a služeb. Ekonomika je derivát ze dvou řeckých slov, která znamenají "dům" a "právo", a tak se zabývá zvyky řádné správy, které jsou předmětem.

 

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Johannesburg město je největším zdrojem zlata a diamantů v jižní Africe. To je základ Ústavního soudu Jihoafrické republiky a je největší a nejbohatší město v provincii Gauteng. To je doma k univerzitě v Johannesburgu.

Kombinované kurzy Ekonomie v Jihoafrická republika - Johannesburg - Veškeré informace o Kombinované kurzech Ekonomie v Jihoafrická republika - Johannesburg Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Ekonomie, Johannesburg Filter

Krátké kurzy ekonomických a finančních věd

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované Únor 2020 Jihoafrická republika Johannesburg

Krátké kurzy ekonomických a finančních věd