ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Energetika - Zde naleznete Kombinované kurzy Energetika

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Energetické studie jsou užitečné pro ty, kteří chtějí dozvědět o tom, jak moc funguje. Specializované energetické programy se mohou zaměřit na určitý typ energie, jako je solární či větrné. Některé programy mohou učit o využívání obnovitelných zdrojů energie a snížení negativního dopadu na životní prostředí konvenční energie.

Kombinované kurzy Energetika - Veškeré informace o Kombinované kurzech Energetika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

8 Výsledky v Energetika Filter

Online kurz: Úvod do větrných turbín: Fyzika a technologie

TU Delft Open & Online Education
Online forma Kombinované 7 týdny Kontaktuj školu Nizozemsko Netherlands Online

Tento předmět poskytuje studentům přehled o multidisciplinárních aspektech větrných turbín bez příliš podrobného studia literatury o všech těchto aspektech. Vysvětlí příslušné technologie na podobně přístupné úrovni.

Nebosh mezinárodní technický průkaz v ropném a plynárenském provozní bezpečnosti

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Dosáhnout Mezinárodní technický průkaz NEBOSH Gas provozní bezpečnosti Oil a s jistotou pracovat v oboru, který je známo, že potřebují nejlepší zásady ochrany zdraví a bezpečnosti.

Obnovitelné zdroje energie pro udržitelný rozvoj online kurz

Gaia Education
Online forma Denní studium Kombinované 8 týdny Srpen 2020 Spojené království Forres Kanada Shawnigan Lake Thajsko Prachuap Khiri Khan Brazílie Rio de Janeiro + 7 více

Tento online program poskytne komplexní přehled o obnovitelné energii jako prostředku, který umožní udržitelný rozvoj v celosvětovém měřítku. Představí to, jak obnovitelné energie představují jak environmentální nutnost, tak ekonomickou příležitost.

ropy a zemního plynu partnerství

University of Tulsa College of Business Administration
Kampus Kombinované 2 dny Kontaktuj školu Spojené státy americké Tulsa Toledo + 1 více

Tento seminář se zaměřuje na běžné a často složité transakce, s nimiž se potýkají partnerství ropy a plynu, daň pomocí stavebních bloků přístup.

Strategický finanční dovednosti pro energetický průmysl

Cox School of Business, Southern Methodist University
Kampus Kombinované 1 týden Září 2019 Spojené státy americké Dallas

Program je koncentrovaný, týden-dlouhá studia, který začíná v neděli pozdě odpoledne a končí v polovině-odpoledne na následující pátek. Nejvíce dnů se skládá ze tří tříd zasedání a tři malé skupinové diskuze.

ropy a zemního plynu zdanění

University of Tulsa College of Business Administration
Kampus Kombinované 2 dny Kontaktuj školu Spojené státy americké Tulsa Toledo + 1 více

Účastníci se naučí praktických řešení komplikovaných otázek ropy a zemního plynu daní a strategie se účinněji vyrovnávat s různými operačními subjekty.

Course in Global Energy and Climate Policy

SOAS University of London
Online forma Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Spojené království London Singapur Singapore + 2 více

Zelené města pro ekologickou účinnost

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Kampus Kombinované 3 týdny Březen 2020 Nizozemsko Rotterdam

Odůvodnění tréninkového kurzu - Ekologické městy: Politiky udržitelné energie: Polovina světového obyvatelstva nyní žije v zastavěných oblastech, přičemž každoročně se každoročně přidává přibližně 60 milionů lidí.