ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Energetika - Zde naleznete Kombinované kurzy Energetika

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Energetické studie jsou užitečné pro ty, kteří chtějí dozvědět o tom, jak moc funguje. Specializované energetické programy se mohou zaměřit na určitý typ energie, jako je solární či větrné. Některé programy mohou učit o využívání obnovitelných zdrojů energie a snížení negativního dopadu na životní prostředí konvenční energie.

Kombinované kurzy Energetika - Veškeré informace o Kombinované kurzech Energetika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

10 Výsledky v Energetika Filter

Nebosh mezinárodní technický průkaz v ropném a plynárenském provozní bezpečnosti

E-Careers
Online forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království UK Online Slough

Dosáhnout Mezinárodní technický průkaz NEBOSH Gas provozní bezpečnosti Oil a s jistotou pracovat v oboru, který je známo, že potřebují nejlepší zásady ochrany zdraví a bezpečnosti.

Obnovitelné zdroje energie pro udržitelný rozvoj online kurz

Gaia Education
Online forma Denní studium Kombinované 8 týdny Srpen 2019 Spojené království Forres Kanada Shawnigan Lake Thajsko Prachuap Khiri Khan Brazílie Rio de Janeiro + 7 více

Tento online program poskytne komplexní přehled o obnovitelné energii jako prostředku, který umožní udržitelný rozvoj v celosvětovém měřítku. Představí to, jak obnovitelné energie představují jak environmentální nutnost, tak ekonomickou příležitost.

ropy a zemního plynu partnerství

University of Tulsa College of Business Administration
Kampus Kombinované 2 dny Kontaktuj školu Spojené státy americké Tulsa Toledo + 1 více

Tento seminář se zaměřuje na běžné a často složité transakce, s nimiž se potýkají partnerství ropy a plynu, daň pomocí stavebních bloků přístup.

Strategický finanční dovednosti pro energetický průmysl

Cox School of Business, Southern Methodist University
Kampus Kombinované 1 týden Září 2019 Spojené státy americké Dallas

Program je koncentrovaný, týden-dlouhá studia, který začíná v neděli pozdě odpoledne a končí v polovině-odpoledne na následující pátek. Nejvíce dnů se skládá ze tří tříd zasedání a tři malé skupinové diskuze.

ropy a zemního plynu zdanění

University of Tulsa College of Business Administration
Kampus Kombinované 2 dny Kontaktuj školu Spojené státy americké Tulsa Toledo + 1 více

Účastníci se naučí praktických řešení komplikovaných otázek ropy a zemního plynu daní a strategie se účinněji vyrovnávat s různými operačními subjekty.

Course in Global Energy and Climate Policy

SOAS University of London
Online forma Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Spojené království London Singapur Singapore + 2 více

Online kurz zaměřený na renovační procesy zaměřené na energetiku

TU Delft Open & Online Education
Online forma Kombinované 7 týdny Kontaktuj školu Nizozemsko Netherlands Online

Naučte se, jak zlepšit energetickou účinnost bydlení prostřednictvím úspěšnou realizaci udržitelných renovací, které zahrnují všechny zúčastněné strany.

Online kurz: Technika větrné farmy na moři: návrh, instalace a provoz

TU Delft Open & Online Education
Online forma Kombinované 7 týdny Kontaktuj školu Nizozemsko Netherlands Online

Větrná energie na moři je rychle rostoucí technologie obnovitelných zdrojů energie, která je založena na odborných znalostech několika inženýrských oborů. Inženýři, kteří pracují na návrhu, provozu a údržbě větrné farmy, musí pochopit různé disciplíny, které se podílejí na splnění cílů v oblasti výroby energie a snížení nákladů. Totéž platí pro profesionály, kteří jsou v této oblasti noví.

Online kurz: Úvod do větrných turbín: Fyzika a technologie

TU Delft Open & Online Education
Online forma Kombinované 7 týdny Kontaktuj školu Nizozemsko Netherlands Online

Tento předmět poskytuje studentům přehled o multidisciplinárních aspektech větrných turbín bez příliš podrobného studia literatury o všech těchto aspektech. Vysvětlí příslušné technologie na podobně přístupné úrovni.

Zelené města pro ekologickou účinnost

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Kampus Kombinované 3 týdny Září 2019 Nizozemsko Rotterdam

Odůvodnění tréninkového kurzu - Ekologické městy: Politiky udržitelné energie: Polovina světového obyvatelstva nyní žije v zastavěných oblastech, přičemž každoročně se každoročně přidává přibližně 60 milionů lidí.