ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Energetika v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované kurzy Energetika v Severní Amerika

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Energetický program učí studenty o způsobu, jakým jsou splněny potřeba a poptávka po moci na světě. Studie se mohou zaměřit na jeden konkrétní zdroj nebo pokrytí vývoje alternativ. Udržitelné zdroje mohou být zkoumány stejně.

Z původních civilizací až po moderní denní říší, Severní Amerika má spoustu hands-on vzdělávacích příležitostí nabídnout učence. Plněné s řadou odlišných kultur, mohou studenti vzdělávat v ucelené způsobem.

Kombinované kurzy Energetika v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované kurzy Energetika v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

4 Výsledky v Energetika, Severní Amerika Filter

Obnovitelné zdroje energie pro udržitelný rozvoj online kurz

Gaia Education
Online forma Denní studium Kombinované 8 týdny Srpen 2020 Spojené království Forres Kanada Shawnigan Lake Thajsko Prachuap Khiri Khan Brazílie Rio de Janeiro + 7 více

Tento online program poskytne komplexní přehled o obnovitelné energii jako prostředku, který umožní udržitelný rozvoj v celosvětovém měřítku. Představí to, jak obnovitelné energie představují jak environmentální nutnost, tak ekonomickou příležitost.

ropy a zemního plynu partnerství

University of Tulsa College of Business Administration
Kampus Kombinované 2 dny Kontaktuj školu Spojené státy americké Tulsa Toledo + 1 více

Tento seminář se zaměřuje na běžné a často složité transakce, s nimiž se potýkají partnerství ropy a plynu, daň pomocí stavebních bloků přístup.

Strategický finanční dovednosti pro energetický průmysl

Cox School of Business, Southern Methodist University
Kampus Kombinované 1 týden Září 2019 Spojené státy americké Dallas

Program je koncentrovaný, týden-dlouhá studia, který začíná v neděli pozdě odpoledne a končí v polovině-odpoledne na následující pátek. Nejvíce dnů se skládá ze tří tříd zasedání a tři malé skupinové diskuze.

ropy a zemního plynu zdanění

University of Tulsa College of Business Administration
Kampus Kombinované 2 dny Kontaktuj školu Spojené státy americké Tulsa Toledo + 1 více

Účastníci se naučí praktických řešení komplikovaných otázek ropy a zemního plynu daní a strategie se účinněji vyrovnávat s různými operačními subjekty.