ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Energetika v Spojené státy americké - Zde naleznete Kombinované kurzy Energetika v Spojené státy americké

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Energetické studie jsou užitečné pro ty, kteří chtějí dozvědět o tom, jak moc funguje. Specializované energetické programy se mohou zaměřit na určitý typ energie, jako je solární či větrné. Některé programy mohou učit o využívání obnovitelných zdrojů energie a snížení negativního dopadu na životní prostředí konvenční energie.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované kurzy Energetika v Spojené státy americké - Veškeré informace o Kombinované kurzech Energetika v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Energetika, Spojené státy americké Filter

ropy a zemního plynu partnerství

University of Tulsa College of Business Administration
Kampus Kombinované 2 dny Kontaktuj školu Spojené státy americké Tulsa Toledo + 1 více

Tento seminář se zaměřuje na běžné a často složité transakce, s nimiž se potýkají partnerství ropy a plynu, daň pomocí stavebních bloků přístup.

Strategický finanční dovednosti pro energetický průmysl

Cox School of Business, Southern Methodist University
Kampus Kombinované 1 týden Září 2019 Spojené státy americké Dallas

Program je koncentrovaný, týden-dlouhá studia, který začíná v neděli pozdě odpoledne a končí v polovině-odpoledne na následující pátek. Nejvíce dnů se skládá ze tří tříd zasedání a tři malé skupinové diskuze.

ropy a zemního plynu zdanění

University of Tulsa College of Business Administration
Kampus Kombinované 2 dny Kontaktuj školu Spojené státy americké Tulsa Toledo + 1 více

Účastníci se naučí praktických řešení komplikovaných otázek ropy a zemního plynu daní a strategie se účinněji vyrovnávat s různými operačními subjekty.