ACADEMICCOURSES

Enologie kurzy Buenos Aires

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Vinařství, nebo studium vína a vinařství, vystavuje studenty do procesu výroby vína z pěstování vinné révy a jiné ovoce používané při výrobě vín na kvašení vína zavedením kyslíku k usnadnění růstu kvasinek. Studenti se nejen dozvědět se o různé typy hroznů použitých k výrobě vína, ale také pochopit, jak "" chuť vína, co víno sloužit s, jaké potraviny a rozlišovat mezi mnoha místní i mezinárodní úrovni vyrobeného vína.

Argentina je srdcem vysokoškolského vzdělávání, zejména z jejich výzkumu orientovaného kurikula. To umožnilo studentům získat praktické znalosti a dovednosti, ale také posílením praktické znalosti aplikace. To pomohlo učence, aby řešení na problémy země.

Buenos Aires je domovem klíčových literárních postav. To může být v důsledku městských mnoha soukromých a veřejných vzdělávacích institucí jako Salvador University a University of Buenos Aires.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Enologie Argentina, Buenos Aires. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

1 Výsledky v Enologie, Buenos Aires Filter

Víno Lekce v Buenos Aires, Argentina

Mente Argentina
Kurzy
Úno 2021
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;8 týdny
Kampus

Argentinský úžasné víno-produkovat tradice je stále více mezinárodní pozornost, než kdy předtím. Dnes, to je hlavní výrobce vín z Jižní Ameriky (5. na světě), s více než 1,3 m ...

Čtěte více