ACADEMICCOURSES

Kurzy Enologie - Zde naleznete kurzy Enologie

Co je kurz vinařství?

Vinařství, nebo studium vína a vinařství, vystavuje studenty k procesu výroby vína z pěstování hroznů a jiného ovoce používají při výrobě kvašením vína zavedením kyslíku usnadnit růst kvasinek. Studenti se seznámí nejen o různé typy hroznů použitých k výrobě vína, ale také pochopit, jak se "chuť " víno, co víno ​​sloužit s tím, co potraviny a odlišit mezi mnoha místně a mezinárodně vyrobené víno. Kurzy také poskytují informace o odvětví vína, marketing, víno ​​poradenství a pohostinské služby zahrnující kvalitní vína.

Jaké jsou výhody účasti na kurzu v Enologie?

Víno je jedním z nejoblíbenějších nápojů ve všech částech světa.Studenti vydělávat certifikaci ve studiích vína bude mít přístup k řadě světových míst, včetně prodeje vína specialista, vinařství průvodce, pohostinství asistent / manager, víno velvyslanec, vinařství laborant a dokonce i terénní inspektor na vinice, kde se hrozny pěstují a víno je regionálně vyrobeno.

Kolik to stojí, aby se kurz ve vinařství?

Náklady na studium vína studijního programu se liší mezi školami a jsou především závislé na tom, kde se škola nachází, a pokud student plánuje se specializovat v jedné konkrétní oblasti vína studijního programu.

Jaké jsou požadavky na kurz vinařství?

Přestože má předchozí znalosti o víně není nutné, by studenti měli mít hluboký zájem o vinařství, ochutnávka vína a zemědělské aspekty pěstování vinné révy.

Proč se on-line kurz na víno ​​studií?

Kromě poskytování specializované poučení o víně a vinařství, studenti dokončí a studie víno ​​programu bude mít výjimečné znalosti o určitém výklenku kulinářského umění, které může vést k různým pracovních míst dostupných v Evropě, Asii a Americe.

Kde se kurz ve vinařství?

Víno studie jsou k dispozici on-line, stejně jako v kulinářské uměleckých škol. Studenti budou také muset zapojit do hands-o činnosti, které mohou vyžadovat stáže na vinařství, upscale restaurace a vinné laboratoře.

Jak se přihlásit do kurzu v Enologie?

Hledat na programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář.

 

 

2 Výsledky v Enologie Filter

I Level Master kurz italské kuchyně a enologie

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF
Kurzy
<
Denní studium
<
3 měsíce
Angličtina
Italština
Kampus

Magisterský kurz I. úrovně v italské kuchyni a enologii je rozdělen do dvou částí: první část sestává z teoreticko-praktických lekcí v ústředí ICIF , doplněných o výukové exku ...

Čtěte více

Víno Lekce v Buenos Aires, Argentina

Mente Argentina
Kurzy
Úno 2021
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;8 týdny
Kampus

Argentinský úžasné víno-produkovat tradice je stále více mezinárodní pozornost, než kdy předtím. Dnes, to je hlavní výrobce vín z Jižní Ameriky (5. na světě), s více než 1,3 m ...

Čtěte více