ACADEMICCOURSES

Kurzy Environmentální vědy - Zde naleznete kurzy Environmentální vědy

Užívání kurz environmentálních věd dává studentům příležitost pochopit planetární problémy, které byly vyvolány lidmi spolu s těmi, které se objevily pomocí přírodních prostředků. Tento kurz pokrývá více disciplíny, včetně biologie, chemie a fyzikální vědy.

Možná se divíte, co je kurz v environmentálních věd? V této oblasti studia se studenti seznámí s geologie, chemie, fyzika, ekologie, biologie a věda země. Společenské vědy, jako je politologie a ekonomie, také hrají roli ve vzdělávacím programu. Kromě toho se enrollees seznámí znečišťujících látek a nebezpečných znečišťujících látek v půdě, ovzduší a vodních ploch. Vzhledem k tomu, vědci v oblasti životního prostředí musí být v souladu s vládními nařízeními, legislativní shody se vztahuje také. Studenti se naučí sbírat data, analyzovat fakta, a psát zprávy o svých zjištěních.

Znalosti získané prostřednictvím vzdělávání obohacuje studenty "žije v mnoha ohledech.Absolvováním kurzu v tomto oboru, učenci získat znalosti v složitost a provázanost životního prostředí. Oni také stanou použitelné v profesní oblasti související s životním prostředím.

Náklady na kurzu se bude lišit v závislosti na instituci, formátu dodávky, a délkou tříd. Některé kurzy jsou nabízeny on-line, zatímco jiní setkat osobně v areálech. Bylo by moudré se obrátit na univerzitu máte zájem o účast zjistit specifické struktury poplatků.

Po absolvování studijního programu v oblasti životního prostředí vědy, může absolvent s titulem v této oblasti hledat různé příležitosti. Celoroční může vést k pozice jako věda technika, polní analytik, výzkumný asistent, vědec v oblasti životního prostředí, vedoucí projektu, programový manažer, konzultant, nebo vlastníka společnosti.K dispozici jsou pracovní místa po celém světě, které využívají znalosti ekosystémů, včetně práce s ropnými skvrnami, změna klimatu, ohrožených zvířat, a problémy znečištění. U fyzických osob, již používaných v těchto oblastech, další vzdělávání může přinést kariérní postup.

Pokud jsou zpracovávány na udržování zemi jako zdravé a bezpečné jak je to možné, mohlo by to být samozřejmě ideální pro vaši budoucnost. Chcete-li začít, hledat programu dole a kontakt přímo vstup kanceláři školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

5 Výsledky v Environmentální vědy Filter

Kurz řízení kvality ovzduší

Mälardalen University
Kurzy
09 Lis 2020
<
Kombinované studium
<
4 týdny
Angličtina
Online forma

V tomto kurzu se dozvíte o nejčastějších látkách znečišťujících ovzduší a jejich emisích. Naučíte se, jak sledovat, hodnotit a modelovat distribuci znečištění ovzduší a jak re ...

Čtěte více

Řešení environmentálních výzev pro kurz udržitelné budoucnosti - University of York

FutureLearn
Kurzy
<
Kombinované studium
<
4 týdny
Angličtina
Online forma

Objevte, jak environmentální výzkum může informovat, jak reagujeme na hlavní globální problémy životního prostředí dneška a jak je řešíme.

Čtěte více

Nástroje městského managementu pro změnu klimatu

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam
Kurzy
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Kurz Urban Management Tools for Climate Change je vyvíjen společně s UN-HABITAT. Tento kurz nabízí nástroje řízení pro tvůrce městské politiky, projektanty a environmentalisty ...

Čtěte více

Samozřejmě - historie a příroda životního prostředí v Brazílii

UniEVANGÉLICA
Kurzy
Bře 2021
<
3 týdny
Angličtina
Kampus

Na konci tohoto modulu by studenti měli být schopni: pochopit roli přírody a společnosti otázek při formování brazilské historii. Získali základní znalosti o různých ...

Čtěte více

Come Rain or Shine: Understanding the Weather Course - University of Reading

FutureLearn
Kurzy
<
Kombinované studium
<
3 týdny
Angličtina
Online forma

Pochopte a prozkoumejte fyzické procesy za počasí.

Čtěte více