ACADEMICCOURSES

Kurzy Etika - Zde naleznete kurzy Etika

Užívání kurz etiky je skvělá volba pro ty, kteří pracují v oblastech, kde morální kodexy a poctivost mají zásadní význam. Tím, že studuje etické hodnoty a zásady, mohou pracovníci provádět jejich práce více svědomitě a efektivně.

Mnoho lidí zajímalo, jaký je kurz etiky? Etika jsou morální hodnoty, které odlišují špatně zprava akcí. Mnoho organizací vyvinuli etické programy pro své zaměstnance za účelem podpory poctivost a nastínit přijatelné způsoby podnikání. Obsah kurzu může být poučení o přípravě kodexy chování, vytvořit pravidla a postupy, vytváření vzdělávací programy, a učit se návody na vzdělávání pracovníků o příslušných norem obchodního chování. Studenti mohou také učí rozvíjet strategie pro monitorování noncompliance a zabývající se jakéhokoli jednání, porušení.

Existuje několik důvodů, proč studovat etiku, včetně učení, jak zůstat v liteře zákona, pokud jde o vládní shodě. Při absolvování kurzu získají studenti znalosti v zamezení střetu zájmů, omezování nelegální aktivity na pracovišti, a provádění rozhovory a vyšetřování.

Univerzity a vysoké školy po celém světě nabízejí kurzy v etice, a školné značně liší v závislosti na umístění, formát dodání a délky studia. Bylo by moudré kontaktovat konkrétní školy, aby se dozvěděli o jejich náklady před nástupem ve třídě.

Učení o etice může pomoci jednotlivcům a jejich zaměstnavatele v různých profesních oblastech. Existují etické problémy je třeba řešit prakticky na každém pracovišti, včetně zdravotní péče, sociální služby, pojišťovnictví, bankovnictví, finance, výroba, vzdělávání, telekomunikací, práva a vládu.Jedinci, kteří se kurzů etiky mohou sloužit své společnosti tím, že se odborníci v souvislosti s prací etických strategií, a oni mohou také v postupu na kariérním žebříčku, aby se stal důstojníci a poradci.

Pokud byste chtěli podpořit integritu a morální chování na pracovišti, nebo stát konzultanta, který rozvíjí protokoly o slušnosti a správného jednání v organizacích, nyní je čas jednat. Jednoduše vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy dle Vašeho výběru vyplněním v hlavní formě.

3 Výsledky v Etika Filter

Advokáti A CPAs: Etika Při Práci

University of Tulsa College of Business Administration
Kurzy
<
Kombinované studium
Kampus

Učení o různých etických stylů a jejich uplatnění na vaše nejtěžší etická dilemata.

Čtěte více

Etika

Seattle Pacific University School of Business and Economics
Kurzy
Zář 2020
<
Kombinované studium
<
5 dny
Kampus

Prorazit víry jsou morální volby řídí okolnosti, organizační kultura, krátký-termíny potřeb a očekávání akcionářů. Staňte se zmocněné učinit hodnotě podporuje rozhodování na v ...

Čtěte více

Samozřejmě v oblasti společenské odpovědnosti

Kulturstudier
Kurzy
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Corporate Social Responsibility (CSR) je oblast výzkumu, který nabízí příležitosti pro společnosti s cílem zlepšit jejich podnikání zapojením odpovědně přírodního a sociálního ...

Čtěte více