ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy v Evropa - Zde naleznete Kombinované kurzy v Evropa

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Kombinované kurzy v Evropa - Veškeré informace o Kombinované kurzech v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde.

nalezené výsledky Filter

Podnikatel Lab Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Kampus Denní studium Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Německo Berlin Spojené království London + 3 více

Vytvořte a rozvíjejte životaschopný podnikatelský nápad, pak jej převezměte od konceptu až po kompletní obchodní plán a pitch ready for the investor. Přineste obchodní problém, který byste chtěli vyřešit, nebo jej poskytneme od skutečné společnosti - pak ji řešíme a rozšiřujeme. Vypište svůj životopis a získejte cenné osvědčení, když získáte chuť začínající kultury, zdokonalujete základní dovednosti a získáte mezinárodní výhodu.

Německý kurz intenzivního kurzu

Deutschinstitut.at
Kampus Kombinované 1 - 12 měsíce Říjen 2019 Rakousko Vienna

Naše dobře zavedené německé intenzivní kurzy pokrývají všechny úrovně od A1 do C1. Nejlepší způsob, jak se důkladně učit německy, každý den, 5 dní v týdnu!

Kurzy obecné angličtiny

English Language Ireland
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 25 týdny Září 2019 Irsko Carlow + 1 více

Na našem kurzu obecné angličtiny budete hodně mluvit! Třídy jsou skvělé pro studenty i pro profesionály. Máte 20 hodin týdně, abyste se zaměřili na vaše potřeby. Zlepšete svoji úroveň, udělejte nové mezinárodní přátele a vychutnejte si bezplatnou občerstvení v ranní přestávce. Naše malé skupiny zaručují osobní pozornost všem našim studentům. Přijďte a cvičit svou angličtinu v Carlow, nádherném irském městě v Irském starověkém východě.

Kurzy ministrů na pracovišti

St John's College
Online forma Kombinované 2 roky Kontaktuj školu Spojené království Nottingham

Kurz ministrů na pracovišti vede k certifikátu (HE) v teologii, ministerstvu

Každoroční herecký kurz pro herec Cine Televisivo

International Cinema Academy Milano
Kampus Kombinované 11 měsíce Září 2019 Itálie Milan

Cíle kurzu: školení filmových herců s finální praxí na scéně a pracovní orientaci s cílem umožnit našim absolventům pohybovat se samostatně v kinematografickém oboru.

Obecný francouzský kurz - možnost 1

Institut Europeen De Francais
Kampus Kombinované 1 - 48 týdny Kontaktuj školu Francie Montpellier

Doporučujeme naše obecné kurzy francouzštiny, pokud jste alespoň 17 let, nebo dospělí a chcete-li se učit francouzsky, nebo dokončit své jazykové dovednosti pro osobní, školní nebo obchodní účely s programem dlouhodobé nebo krátkodobé, dlouhodobé ponoření. K dispozici máte několik možností.

Předmět: Intenzivní angličtina

University of Gibraltar
Kampus Kombinované 2 - 12 týdny Kontaktuj školu Gibraltar

Nabízíme řadu intenzivních kurzů angličtiny v rozsahu od 20 do 24 hodin výuky týdně, po dobu 2 týdnů, 4 týdnů, 6 týdnů nebo 12 týdnů. Naše kurzy si kladou za cíl zlepšit vaše porozumění mluvené a psané angličtině a rozvíjet své komunikační dovednosti, které zahrnují mluvení, plynulost, výslovnost a naslouchání. Budete také pracovat na gramatice a rozšiřování slovní zásoby.

Předmět: Obecná angličtina

LVC London School of English
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 44 najděte si doktorské studium práv Přihlašování započato Spojené království London + 1 více

Obecné třídy angličtiny rozvíjejí všechny aspekty anglického jazyka, včetně mluvení, slovní zásoby, výslovnosti, gramatiky, poslechu, čtení a psaní. Důraz je kladen na zlepšení schopnosti komunikovat jasně a efektivně v každodenních situacích.

IELTS 23 (Obecné angličtiny 15 IELTS 8)

Liverpool School of English
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 52 týdny Přihlašování započato Spojené království Liverpool + 1 více

Naše kurzy IELTS jsou velmi populární. Mnozí z našich studentů musí absolvovat test IELTS, aby dokázali svou úroveň angličtiny pro studium na vysoké škole.

Němčina jako cizí jazyk

Friedensau Adventist University
Kampus Denní studium Kombinované 8 - 9 měsíce Kontaktuj školu Německo Möckern + 1 více

Němčina jako cizí jazyk již pevnou součástí Friedensau adventistické univerzity od roku 1993. Účastníci kurzu se základními znalostmi (alespoň GER úrovni A1) lze připravit jazykově na studium ve dvou semestrů. Pro zájemce o studium bez předchozí znalosti jazyka, nabízíme kurs začátečníků. Cílem obou kurzů je TestDaF (test v němčině jako cizího jazyka ...

Program iluzionismu

Royal University Center Maria Cristina
Kampus Kombinované 8 měsíce Září 2019 Španělsko Madrid

Iluzionistický program, který nabízí Královské univerzitní centrum Escorial-María Cristina, je uznáním iluzionismu jako jednoho z výtvarných umění.

Bakalář umění v oboru Business Administration (další povolání)

Frankfurt School of Finance & Management
Kampus Kombinované 7 - 7 týdny Srpen 2019 Německo Frankfurt Hamburg + 1 více

S bakalářem v oboru Business Administration (BA) Vám nabízíme atraktivní, kvalitní akademický studijní program v Hamburku a Frankfurtu.

Módní návrhářský kurz

IFDA Italian Fashion & Design Academy
Kampus Kombinované 3 roky Říjen 2019 Itálie Milan

Tříletý kurz v oboru Módní návrhářství a modelování má za cíl připravit mladé profesionály schopné navrhnout a realizovat své vlastní nápady a sbírky a spolupracovat s dalšími designéry jako módní konzultanti.

Módní design kurz

In Florence Academy
Kampus Kombinované 2 - 12 týdny Přihlašování započato Itálie Florence

Módní design Předmět si klade za cíl poskytnout úvod do italského oděvního návrhářství a rozvoj kolekce, se zvláštním zřetelem k italského módního deskou, jeho praktické tvorbě a studiu příslušenství.

Online kurz: LabVetEurope

University of Copenhagen
Online forma Denní studium Kombinované 6 měsíce Přihlašování započato Dánsko Copenhagen + 1 více

Program LabVet Europe vám umožňuje pracovat jako určený laboratorní veterinární lékař v souladu se směrnicí EU o produkci zvířat používaných pro vědecké účely 2010, dříve známou jako FELASA kategorie D.