ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Evropa

Evropa má řadu vzdělávacích institucí, které nabízejí špičkové vzdělání pro studenty, ať už hledají profesní rozvoj nebo kariérní změny. Existuje mnoho míst, která si studenti mohou vybrat z pro hřišť v Evropě v dynamických měst. Kromě vynikajících výsledků ve vzdělávání, studenti volí kurzy v Evropě i kvůli příležitosti mimo vyučování, které obsahují různé kulturní zážitky, umění, hudba, jídlo, krásné krajiny a příležitosti pro cestování.

Studenti z celého světa si vybrat kurzy v Evropě, jako je dodavatelského řetězce a logistiky, marketingu, pohostinství, móda, neziskové řízení, designu, mezinárodní obchod a komunikaci. Pro hřišť v Evropě, budou programové délky a požadavky se liší v závislosti na vzdělávací instituce a specifického programu. Studenti si mohou vybrat z na plný úvazek, na částečný úvazek a on-line kurzů, aby odpovídala jejich potřebám plánování.

Můžete se dozvědět více o kurzech v Evropě procházení programů níže nebo zúžení vyhledávání pomocí vyhledávací pole výše. Udělejte další krok a můžete najít přesně to, co hledáte!

nalezené výsledky Filter

Večerní obchodní kurz

London Academy of Trading
Kampus Online forma Denní studium 4 týdny Září 2019 Spojené království London + 1 více

Náš měsíční kurz večerních obchodních dovedností byl vytvořen pro pracující jednotlivce, kteří vám poskytnou praktické představení o finančních trzích a pomohou vám zlepšit vaše obchodní znalosti a dovednosti.

Blockchain Master Class pro obchodní lídry

London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education
Kampus Denní studium 2 dny Říjen 2019 Spojené království London

Tento dvoudenní kurz vám pomůže získat relevantní znalosti o blockchainu, jeho aplikacích a dopadu na společnost. Identifikujete výzvy a příležitosti na trhu bloků a krypto měn.

Program první důstojník

OSM Aviation Academy
Kampus Denní studium 20 měsíce Září 2019 Norsko Oslo

První důstojnický program (FOP) je komplexní integrovaný letový výcvikový program, ve kterém jsou smíšené výukové teorie a lekce, které vám nabízejí vzrušující rovnováhu mezi akademickými studiemi a praktickými letovými zkušenostmi. Program prvního důstojníka vás přenese z malého nebo žádného letového zážitku do získání všech licencí a ratingů, které potřebujete, abyste pracovali jako první důstojník evropských leteckých společností za 20 měsíců.

Bakalářský kurz v průmyslovém designu intenzivní

Umeå Institute of Design - Umeå University
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Švédsko Umeå

Průmyslový design Intensiove je balíček, jednoroční kurz, který běží po celý ročníku, od podzimu do jara termín. Podzimní semestr je věnován základními metodami v průmyslovém designu s důrazem na procesu návrhu produktu, zatímco jarní termín zahrnuje

LRM Study Abroad Program

Les Roches International School of Hotel Management - Marbella, Spain
Kampus Denní studium 20 týdny Září 2019 Španělsko Marbella

Semestr v zahraničí je více než akademické dobrodružství, to je zážitek, který může obohatit svůj život a změnit svůj profesní dráhu. Mnoho studentů, zejména z Kanady a USA, přišel Les

Biblické školní roční program

Holsby Bible School
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Švédsko Vetlanda SO

Náš program Biblické školy je určen k tomu, aby váš vztah s Ježíšem Kristem podporoval. Vaše porozumění Bohu a Jeho slovu poroste prostřednictvím týdenních přednášek, které pokrývají různá témata a knihy z Bible.

Intenzivní kurz IELTS

University of Oxford
Kampus Denní studium 4 týdny Kontaktuj školu Spojené království Oxford

Oxfordská univerzita nabízí tento kurz všem potenciálním studentům, kteří se připravují na zkoušku IELTS. Tento intenzivní čtyřtýdenní program vás připraví na všechny čtyři části testu IELTS, což vám pomůže získat potřebné dovednosti k dosažení cílového skóre.

Magisterský program přípravy

NCUK
Kampus Denní studium 10 - 30 týdny Kontaktuj školu Spojené království Manchester

Program výjimečné kvality navržený s univerzitami a pro vysokoškolské vzdělávání Kvalifikace přípravného magisterského studia je nejlepší příprava na úspěch na zvoleném postgraduálním stupni a ve vaší budoucí kariéře - zajišťuje to, že se dostanete a získáte.

Specializace v oblasti obnovitelných zdrojů energie

Renewables Academy AG (RENAC)
Kampus Online forma 12 měsíce Září 2019 Německo Berlin

Tento interdisciplinární program poskytuje znalosti o různých technologiích v oblasti obnovitelných zdrojů energie, vývoji a řízení projektů, financování, podpůrných mechanismech a ziskovosti.

Magistr Udržitelného Designu

School of Sustainability
Kampus Denní studium 10 měsíce Kontaktuj školu Itálie Bologna

Komplexní desetiměsíční program s praktickým přístupem k udržitelnému designu a environmentální udržitelnosti v profesionálním kontextu architektů MC Architects, podporovaný návštěvami průmyslových sídel, studijními cestami na projektech, setkáním klientů a komunity.

Podnikatel Lab Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Kampus Denní studium Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Německo Berlin Spojené království London + 3 více

Vytvořte a rozvíjejte životaschopný podnikatelský nápad, pak jej převezměte od konceptu až po kompletní obchodní plán a pitch ready for the investor. Přineste obchodní problém, který byste chtěli vyřešit, nebo jej poskytneme od skutečné společnosti - pak ji řešíme a rozšiřujeme. Vypište svůj životopis a získejte cenné osvědčení, když získáte chuť začínající kultury, zdokonalujete základní dovednosti a získáte mezinárodní výhodu.

Předmět: Návrh myšlení pro podnikovou inovaci

Aalto University Executive Education
Kampus Denní studium 7 dny Květen 2020 Finsko Helsinki Španělsko Barcelona + 2 více

Pro firemní vedoucí a manažery vás program Design Thinking for Business Innovation z Aalto University Executive Education a ESADE Business School provede sedmidenním hlubokým ponořením do praktické a realizovatelné metodologie a ukáže vám, jak to udělat. Naučíte se ústřední metody a koncepty Design Thinking a procvičíte si Design Designing z první ruky prostřednictvím skutečné inovační výzvy, kterou s sebou přinášíte od své vlastní organizace. Na konci programu budete moci identifikovat příležitosti pro inovace prostřednictvím výzkumu uživatelů, rozvíjet inovativní nápady, přeměnit nápady v rané prototypy a testovat je s uživateli na zpětnou vazbu. Nakonec se naučíte, jak prakticky aplikovat Design Thinking na obchodní modely a jak jej implementovat ve vaší organizaci.

Intenzivní kurz ruského jazyka

Kazan Innovative University
Kampus Denní studium 12 - 18 měsíce Září 2019 Rusko Kazan

Kazan Innovative University pojmenovaný po VG Timiryasov nabízí intenzivní kurz ve studiu ruštiny jako cizího jazyka, sestavený nejlepšími specialisty univerzity. V průběhu roku mohou studenti zvládnout jak ruský jazyk, tak sekundární obory, které jsou nezbytné pro přijetí na jakékoli univerzity v Ruské federaci.

Profesionální pečivo a cukrovinky

Culinary Institute Kul IN
Kampus Denní studium 2 měsíce Říjen 2019 Chorvatsko Sisak

Tento intenzivní dvouměsíční kurz v moderním pečiva a cukrárnách je navržen tak, aby poskytl studentům pevný základ a pokročilé techniky pro aspirace na cukrářské kuchaře. Malé velikosti tříd umožňují našim zkušeným profesorům-kuchaři dát studentům spoustu individuální pozornosti a individuální zpětné vazby. Studenti tráví 80% času ve třídě a získávají praktické praktické zkušenosti v kuchyni. Kurz zahrnuje pekařské a cukrářské výrobky, sladké a slané pečivo, stejně jako základní italské a francouzské pečivo. Kromě toho jsou studenti seznámeni s párovým vínem a řízením obchodu a mohou se rozhodnout pro absolvování stáže v elitní restauraci, hotelu nebo cukrárně.

Kurz - Módní návrhář de Luxe

Swiss Mode
Kampus Denní studium 2 roky Září 2019 Švýcarsko Montreux

Kurz Fashion Designer de Luxe je kombinací kurzů Fashion Designer a Dressmaker. V tomto kurzu získáte znalosti a dovednosti v celém procesu Fashion Design a získáte odborné znalosti v oblasti krejčovství a tím i provedení designu do oděvu. Tento kurz de Luxe vám navíc poskytuje hodiny navíc k realizaci projektů a úzké spolupráci s učiteli, takže kurz opustíte osvědčenými odbornými znalostmi v oblasti Fashion Design.