ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Evropa

Evropa má řadu vzdělávacích institucí, které nabízejí špičkové vzdělání pro studenty, ať už hledají profesní rozvoj nebo kariérní změny. Existuje mnoho míst, která si studenti mohou vybrat z pro hřišť v Evropě v dynamických měst. Kromě vynikajících výsledků ve vzdělávání, studenti volí kurzy v Evropě i kvůli příležitosti mimo vyučování, které obsahují různé kulturní zážitky, umění, hudba, jídlo, krásné krajiny a příležitosti pro cestování.

Studenti z celého světa si vybrat kurzy v Evropě, jako je dodavatelského řetězce a logistiky, marketingu, pohostinství, móda, neziskové řízení, designu, mezinárodní obchod a komunikaci. Pro hřišť v Evropě, budou programové délky a požadavky se liší v závislosti na vzdělávací instituce a specifického programu. Studenti si mohou vybrat z na plný úvazek, na částečný úvazek a on-line kurzů, aby odpovídala jejich potřebám plánování.

Můžete se dozvědět více o kurzech v Evropě procházení programů níže nebo zúžení vyhledávání pomocí vyhledávací pole výše. Udělejte další krok a můžete najít přesně to, co hledáte!

nalezené výsledky Filter

Večerní obchodní kurz

London Academy of Trading
Kampus Online forma Denní studium 5 týdny Listopad 2019 Spojené království Londýn + 1 více

Náš měsíční kurz večerních obchodních dovedností byl vytvořen pro pracující jednotlivce, kteří vám poskytnou praktické představení o finančních trzích a pomohou vám zlepšit vaše obchodní znalosti a dovednosti.

Krátké kurzy v marketingu

London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education
Kampus Denní studium 4 dny Listopad 2019 Spojené království Londýn

Za pouhých čtyři dny můžete získat pokročilé marketingové znalosti, které potřebujete k transformaci své kariéry! Krátké kurzy marketingu LSBF Executive Education budou pokrývat nejnovější techniky a trendy v tomto sektoru. Můžete se rozhodnout zaměřit se na digitální marketing a sociální média nebo strategický management značky.

Program první důstojník

OSM Aviation Academy
Kampus Denní studium 20 měsíce Březen 2020 Norsko Oslo

První důstojnický program (FOP) je komplexní integrovaný letový výcvikový program, ve kterém jsou smíšené výukové teorie a lekce, které vám nabízejí vzrušující rovnováhu mezi akademickými studiemi a praktickými letovými zkušenostmi. Program prvního důstojníka vás přenese z malého nebo žádného letového zážitku do získání všech licencí a ratingů, které potřebujete, abyste pracovali jako první důstojník evropských leteckých společností za 20 měsíců.

Online video střih a postprodukce

Campus Training
Online forma Kombinované 24 měsíce Přihlašování započato Španělsko Coruña

Chtěli byste formovat filmy, seriály, dokumenty, spoty nebo jakýkoli typ audiovizuální produkce? Za každým videem leží práce odborníků na montáž a postprodukci, která je schopna utvářet nápady. Užijete si komponování příběhů a vedení emocí diváka. A pokud kromě toho, že dáváte smysl kusům, které chcete vytvořit postprodukci finálního produktu, s vědomím, které získáte v After Effects, budete připraveni editovat audiovizuální díla od začátku do konce.

Kulinářské umění

Culinary Institute Kul IN
Kampus Denní studium 2 měsíce Říjen 2019 Chorvatsko Sisaku

Kurs kulinářských umění je naším vlajkovým programem a je ideální pro ty, kteří plánují profesionální kariéru v kulinářském průmyslu nebo zvažují změnu kariéry. Během tohoto dvouměsíčního kurzu získají studenti komplexní znalosti o způsobech a technikách vaření používaných ve francouzské a italské kuchyni a hlubším pochopení průmyslu a norem HoReCa, hygieně potravin a řízení restaurací. Kurz je velmi praktický a studenti utrácejí v kuchyni 80% času v třídě, získávají zkušenosti s masem, měkkýšem, těstovinami, pečivem a dalšími. Kromě toho studenti absolvují kurzy v oboru enologie a párování vín. Po skončení kurzu si studenti mohou vybrat z domácího studia v elitní restauraci nebo hotelu v Chorvatsku.

Podnikatel Lab Emerge

Entrepreneur Lab by CIEE
Kampus Denní studium Kombinované 6 týdny Kontaktuj školu Německo Berlín Spojené království Londýn + 3 více

Vytvořte a rozvíjejte životaschopný podnikatelský nápad, pak jej převezměte od konceptu až po kompletní obchodní plán a pitch ready for the investor. Přineste obchodní problém, který byste chtěli vyřešit, nebo jej poskytneme od skutečné společnosti - pak ji řešíme a rozšiřujeme. Vypište svůj životopis a získejte cenné osvědčení, když získáte chuť začínající kultury, zdokonalujete základní dovednosti a získáte mezinárodní výhodu.

Kurz - Módní návrhář de Luxe

Swiss Mode
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Švýcarsko Montreux

Kurz Fashion Designer de Luxe je kombinací kurzů Fashion Designer a Dressmaker. V tomto kurzu získáte znalosti a dovednosti v celém procesu Fashion Design a získáte odborné znalosti v oblasti krejčovství a tím i provedení designu do oděvu. Tento kurz de Luxe vám navíc poskytuje hodiny navíc k realizaci projektů a úzké spolupráci s učiteli, takže kurz opustíte osvědčenými odbornými znalostmi v oblasti Fashion Design.

Magisterský program přípravy

NCUK
Kampus Denní studium 10 - 30 týdny Kontaktuj školu Spojené království Manchester

Program výjimečné kvality navržený s univerzitami a pro vysokoškolské vzdělávání Kvalifikace přípravného magisterského studia je nejlepší příprava na úspěch na zvoleném postgraduálním stupni a ve vaší budoucí kariéře - zajišťuje to, že se dostanete a získáte.

LRM Study Abroad Program

Les Roches International School of Hotel Management - Marbella, Spain
Kampus Denní studium 20 týdny Září 2020 Španělsko Marbella

Semestr v zahraničí je více než akademické dobrodružství, to je zážitek, který může obohatit svůj život a změnit svůj profesní dráhu. Mnoho studentů, zejména z Kanady a USA, přišel Les

Intenzivní kurz ruského jazyka

Kazan Innovative University
Kampus Denní studium 12 - 18 měsíce Leden 2020 Rusko Kazan

Kazan Innovative University pojmenovaný po VG Timiryasov nabízí intenzivní kurz ve studiu ruštiny jako cizího jazyka, sestavený nejlepšími specialisty univerzity. V průběhu roku mohou studenti zvládnout jak ruský jazyk, tak sekundární obory, které jsou nezbytné pro přijetí na jakékoli univerzity v Ruské federaci.

Bakalářský kurz v průmyslovém designu intenzivní

Umeå Institute of Design - Umeå University
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Švédsko Umeå

Průmyslový design Intensiove je balíček, jednoroční kurz, který běží po celý ročníku, od podzimu do jara termín. Podzimní semestr je věnován základními metodami v průmyslovém designu s důrazem na procesu návrhu produktu, zatímco jarní termín zahrnuje

Obecné francouzské kurzy - možnost 3

Institut Europeen De Francais
Kampus Kombinované 1 - 48 týdny Kontaktuj školu Francie Montpellier

Doporučujeme naše obecné kurzy francouzštiny, pokud jste alespoň 17 let, nebo dospělí a chcete-li se učit francouzsky, nebo dokončit své jazykové dovednosti pro osobní, školní nebo obchodní účely s programem dlouhodobé nebo krátkodobé, dlouhodobé ponoření.

Intenzivní výkres CLASS'ART

Paris Academy of Art
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Francie Bois-Colombes

Class'Art je jednoroční kreslící intenzivní program navržený tak, aby poskytl pevný základ pro studenty, kteří chtějí pokračovat v dalším studiu na akademických nebo odborných uměleckých školách po celém světě nebo na pomoc při zdokonalování pozorovacích kresebných schopností umělců se stávající praxí. Cvičení jsou navržena tak, aby podporovala racionální proces překladu vizuálních jevů line a hodnotu. Přísné učební osnovy jsou zaměřeny na tradiční studium sádrových odlitků a kreslení z živého modelu.

Zimní obchodní škola

EU Business School
Kampus Denní studium 2 týdny Září 2020 Německo Mnichov

Zimní škola EU pro podnikání je určena pro současné studenty vysokých škol a absolventy vysokých škol všech akademických prostředí ve věku 18 let, kteří mají zájem o podnikání a kteří se chtějí ucházet o studium na obchodní škole nebo o založení své vlastní firmy.

Program pro rozvoj managementu (PMD) - Barcelona

IESE Business School
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 6 měsíce Únor 2020 Španělsko Barcelona + 1 více

Program pro rozvoj managementu (PMD) Barcelona je vaší rychlou cestou vedoucího vedení. Inovativní design, program vás vezme na cestu učení, která bude mít pozitivní dopad na vaši kariéru a vaši organizaci.