close

Filtry

Zobrazit výsledky

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.Výkonné programy jsou prvním krokem k vysoké řídící roli. Program učí studenti vedení a strategie řízení, jakož i podnikatelské plánování se připravit na roli generálního ředitele, finančního ředitele nebo jiných vysokých… Čtěte více

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Výkonné programy jsou prvním krokem k vysoké řídící roli. Program učí studenti vedení a strategie řízení, jakož i podnikatelské plánování se připravit na roli generálního ředitele, finančního ředitele nebo jiných vysokých řídících funkcích.

Filipíny, oficiálně známá jako Filipínské republiky, je suverénní stát v jihovýchodní Asii, v západní části Tichého oceánu. Angličtina je jedním z úředních jazyků Filipín a je povinný předmět ve všech školách.

Město Makati je hustě obydlené město. Být kulturní a zábavní centrum, město vláda přijímá řadu opatření ke zlepšení vzdělávacího sektoru příliš. Ale město je doma k Asian Institute of Management (AIM), Ateneo odborných školách a Mapua Institute of Technology.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Exekutiva Filipíny, Makati. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

Méně
Další informace o studiu na Filipínách
format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Asian Institute of Management
Makati, Filipíny

Výkonné programy rozvojového managementu Školy rozvojového managementu (ZSDM) společnosti Stephen Zuellig (DEP) jsou krátké nekvalitní kurzy zaměřené na odborná témata relevan ... +

Výkonné programy rozvojového managementu Školy rozvojového managementu (ZSDM) společnosti Stephen Zuellig (DEP) jsou krátké nekvalitní kurzy zaměřené na odborná témata relevantní pro vývojáře. -
Kurzy
Denní studium
Angličtina
Kampus