ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Asie - Zde naleznete Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Asie

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Třídy v oblasti financí a bankovnictví poskytnout studentům znalosti související s tím, jak fungují finanční trhy a jak se finanční instituce působí. Třídy mohou zahrnovat účetnictví, statistiky, podnikové finance, manažerské ekonomiky, vedení investice a finanční zprostředkování.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Asie - Veškeré informace o Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

2 Výsledky v Finance a bankovnictví, Asie Filter

Kurz - základní analýza

FX Academy
Kurzy
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Online forma

V tomto kurzu vysvětlíme, jaká základní analýza je a jak můžete sestavit a provést svůj vlastní model pro analýzu různých měn v rámci trhu, pomocí toho, abyste získali názor n ...

Čtěte více

Kurzy pacifického okrajového bankéře program (prbp)

University of Washington Foster School of Business
Kurzy
Zář 2020
<
Kombinované
<
2 týdny
Angličtina
Kampus

Program vám poskytne znalosti a dovednosti, které potřebujete pro rozhodování v nestálém podnikatelském prostředí, rozvíjejte rámec pro hodnocení vašich konkurentů, vytvářejte ...

Čtěte více