ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Finance a bankovnictví - Zde naleznete Kombinované kurzy Finance a bankovnictví

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Studenti, kteří jsou zaměřena na finance a bankovnictví program, často získat přehled o finančních postupů a světovou ekonomiku. Programy se budou lišit, ale mohou analyzovat ekonomické teorie, současné trendy v globálních financí a odlišných principech financování.

Kombinované kurzy Finance a bankovnictví - Veškeré informace o Kombinované kurzech Finance a bankovnictví. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Finance a bankovnictví Filter

Kurz - základní analýza

FX Academy
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Izrael Binyamina

V tomto kurzu vysvětlíme, jaká základní analýza je a jak můžete sestavit a provést svůj vlastní model pro analýzu různých měn v rámci trhu, pomocí toho, abyste získali názor na to, které měny pravděpodobně vzroste nebo klesnou - pokud nejste odborný ekonom!

Kurzy pacifického okrajového bankéře program (prbp)

University of Washington Foster School of Business
Kampus Kombinované 2 týdny Září 2019 Spojené státy americké Seattle San Francisco Jižní Korea Seoul + 3 více

Program vám poskytne znalosti a dovednosti, které potřebujete pro rozhodování v nestálém podnikatelském prostředí, rozvíjejte rámec pro hodnocení vašich konkurentů, vytvářejte obchodní strategie, analyzujte příležitosti a reagujte na měnící se trhy.