ACADEMICCOURSES

Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Severní Amerika

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Studenti mají zájem dozvědět se o funkcích finančního průmyslu disciplíny chtít vzít tříd v oblasti financí a bankovnictví. Osnovy staví intelektuální nástroje a analytické dovednosti, které umožňují studentům řešit složité problémy ve finančním sektoru.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Finance a bankovnictví, Severní Amerika Filter

Kurzy pacifického okrajového bankéře program (prbp)

University of Washington Foster School of Business
Kurzy
Zář 2020
<
Kombinované
<
2 týdny
Angličtina
Kampus

Program vám poskytne znalosti a dovednosti, které potřebujete pro rozhodování v nestálém podnikatelském prostředí, rozvíjejte rámec pro hodnocení vašich konkurentů, vytvářejte ...

Čtěte více