ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Spojené státy americké - California - Zde naleznete Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Spojené státy americké - California

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Studenti mají zájem dozvědět se o funkcích finančního průmyslu disciplíny chtít vzít tříd v oblasti financí a bankovnictví. Osnovy staví intelektuální nástroje a analytické dovednosti, které umožňují studentům řešit složité problémy ve finančním sektoru.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Spojené státy americké - California - Veškeré informace o Kombinované kurzech Finance a bankovnictví v Spojené státy americké - California Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Finance a bankovnictví, California Filter

Kurzy pacifického okrajového bankéře program (prbp)

University of Washington Foster School of Business
Kampus Kombinované 2 týdny Září 2019 Spojené státy americké Seattle San Francisco Jižní Korea Seoul + 3 více

Program vám poskytne znalosti a dovednosti, které potřebujete pro rozhodování v nestálém podnikatelském prostředí, rozvíjejte rámec pro hodnocení vašich konkurentů, vytvářejte obchodní strategie, analyzujte příležitosti a reagujte na měnící se trhy.