ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Spojené státy americké - District of Columbia - Zde naleznete Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Spojené státy americké - District of Columbia

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

MSc v oboru Finance a bankovnictví poskytne dovednosti pro širokou škálu kariéry, včetně investičních analýz, investičního a podnikového bankovnictví. To kombinuje teoretický a aplikovaný aspekt ekonomiky, která umožňuje, aby studenti interpretovat trendy, hodnocení politiky a identifikovat tržní rizika.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Spojené státy americké - District of Columbia - Veškeré informace o Kombinované kurzech Finance a bankovnictví v Spojené státy americké - District of Columbia Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Finance a bankovnictví, District of Columbia Filter

Kurzy pacifického okrajového bankéře program (prbp)

University of Washington Foster School of Business
Kampus Kombinované 2 týdny Březen 2020 Spojené státy americké Seattle San Francisco Jižní Korea Seoul + 3 více

Program vám poskytne znalosti a dovednosti, které potřebujete pro rozhodování v nestálém podnikatelském prostředí, rozvíjejte rámec pro hodnocení vašich konkurentů, vytvářejte obchodní strategie, analyzujte příležitosti a reagujte na měnící se trhy.