ACADEMICCOURSES.CZ

Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Spojené státy americké - Zde naleznete Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Spojené státy americké

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Studenti mají zájem dozvědět se o funkcích finančního průmyslu disciplíny chtít vzít tříd v oblasti financí a bankovnictví. Osnovy staví intelektuální nástroje a analytické dovednosti, které umožňují studentům řešit složité problémy ve finančním sektoru.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované kurzy Finance a bankovnictví v Spojené státy americké - Veškeré informace o Kombinované kurzech Finance a bankovnictví v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Finance a bankovnictví, Spojené státy americké Filter

Kurzy pacifického okrajového bankéře program (prbp)

University of Washington Foster School of Business
Kampus Kombinované 2 týdny Březen 2020 Spojené státy americké Seattle San Francisco Jižní Korea Seoul + 3 více

Program vám poskytne znalosti a dovednosti, které potřebujete pro rozhodování v nestálém podnikatelském prostředí, rozvíjejte rámec pro hodnocení vašich konkurentů, vytvářejte obchodní strategie, analyzujte příležitosti a reagujte na měnící se trhy.