ACADEMICCOURSES

Dálkové kurzy Finance v Nizozemsko - Zde naleznete Dálkové kurzy Finance v Nizozemsko

Existují stovky národně uznávaných odborných kvalifikací a školení z předních světových poskytovatelů vzdělávání. Cíle kurzu by měl vést k vyučovací metody a zájem studentů.

Finance je studium řízení peněz, a zahrnuje vše od osobního vedení spořícího k účtování na investiční bankovnictví. Z finančního Student může vybrat specializovat v podpoli jako je plánování odchodu do důchodu nebo obchodních investic, nebo by mohla držet jejich vzdělávání Všeobecné s přehledem všech oblastech financí.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Lidé, jazyk a kultura v Nizozemsku se nazývá "" holandský. Moderní evropské země dnes, Nizozemsko zachovalo velmi mezinárodní charakter a je známý pro jeho liberální myšlení. Nizozemsko má mnoho univerzit. V zemi byl nedávno převeden své tituly do bakalář / magistr systému.Existují dva typy vysokých škol: Akademické (více zaměřuje na získání teoretických poznatků, aka "Universiteit ") nebo aplikovaných věd (více zaměřuje na praktické znalosti, aka "Hogeschool ")

Dálkové kurzy Finance v Nizozemsko - Veškeré informace o Dálkové kurzech Finance v Nizozemsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

6 Výsledky v Finance, Nizozemsko, Dálkové Filter

Přímý zápis do Londýna - Město, Londýnská univerzita

IES Abroad
Kurzy 01 January 2020 Denní studium Angličtina Campus forma

Toto je vaše šance žít a učit se spolu se studenty z Velké Británie a celého světa tím, že přímo přihlásíte na City, University of London.

Čtěte více

Řízení rizik ISO 31000

International Management Forum Academy
Kurzy 07 March 2020 Denní studium Angličtina Campus forma

3-denní trénink řízení rizik (plus ISO 31000 zkouška) připravuje vás na certifikaci Certifikovaný certifikát ISO 31000 pro odborníky na řízení rizik v Globálním institutu pro ...

Čtěte více

Kurz pokročilého řízení úvěrových rizik

TU Delft Open & Online Education
Kurzy 30 January 2020 Kombinované Angličtina Online forma

Tento jedinečný online kurz od TU Delft ve spolupráci s Deloitte je pro ambiciózní rizikové profesionály, konzultanty a manažery, kteří chtějí zvládnout nejdůležitější modely ...

Čtěte více

Efektivní řízení rizik a bezpečnosti

Zoe Talent Solutions
Kurzy 01 September 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

Tento program poskytne účastníkům pochopení klíčových aspektů účinného řízení rizik a bezpečnosti. Schéma tréninkových programů je aktuální a odpovídá požadavkům trhu, čímž se ...

Čtěte více

Certifikovaný vyšetřovatel proti podvodům (CFE)

International Management Forum Academy
Kurzy 28 May 2020 Denní studium Angličtina Campus forma

Zbavte se dovedností a znalostí, které potřebujete k absolvování testu CFE, a zúčastněte se kurzu ACE akreditovaného pětidenního kurzu Certifikovaný podvodník (CFE) ...

Čtěte více

Řízení rizik: Certifikovaný manažer rizik ISO 27005

International Management Forum Academy
Kurzy 05 March 2020 Denní studium Angličtina Campus forma

Naučte se osvědčené postupy řízení rizik v oblasti bezpečnosti informací s certifikátem ISO 27005 a stávejte se certifikovaným manažerem rizika ISO 27005!

Čtěte více