ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Helsinki

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Finsko, oficiálně Finská republika je severská země ležící v Fennoscandian oblasti severní Evropy.

Helsinky jsou hlavním městem Finska. Nachází se v regionu Uusimaa a má populaci více než 600 tisíc obyvatel. To je doma k několika univerzit a jiných institucí vysokoškolského vzdělávání.

Kurzy v Helsinki - Veškeré informace o kurzech v Helsinki. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Helsinki zde.

nalezené výsledky Filter

Předmět: Výkonný tým

Aalto University Executive Education
Kampus Denní studium 6 dny Kontaktuj školu Finsko Helsinki

Game Executive zkoumá vesmír hry a připravuje vás, abyste se vypořádali s globálními problémy řízení a budování úspěšného podnikání. Program vám nabízí příležitost vytvořit smysluplné spojení s odborníky, kolegy a potenciálními partnery v herním průmyslu.

Předmět: Vyjednávací dovednosti

Aalto University Executive Education
Kampus Denní studium 2 dny Kontaktuj školu Finsko Helsinki

Ve vysoce konkurenčním prostředí podnikání může vaše schopnost vytvářet nejlepší možné výsledky v rámci jednání vymezit úspěšnost vašeho podnikání.

Předmět: Návrh myšlení pro podnikovou inovaci

Aalto University Executive Education
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 7 dny Kontaktuj školu Finsko Helsinki Španělsko Barcelona + 2 více

Design Thinking for Business Innovation je intenzivní program, který vám dává dovednosti navrhnout nová řešení, která vytvářejí hodnotu pro zákazníka a vaše podnikání. Tento sedmidenní program pokrývá všechny kritické fáze inovace od myšlenky až po vstup na trh.

Age management v pracovních organizací kurzu

NIVA Education
Kampus Kombinované 2 dny Finsko Helsinki

Tento kurz se zaměří na postupy řízení věku v pracovních organizacích, které obsahují nejen činnost organizační úrovni, například praktiky top management, HR-politických a line-managementu, ale také aktivit individuální úrovni, jako je peer-podpůrných skupin, svépomocných nástrojů a pracovní schopností trénovat.

Pracovní prostory propagaci pohody kurz

NIVA Education
Kampus Denní studium 3 dny Finsko Helsinki

Dobrý vnitřní prostředí má významný vliv na lidské zdraví, pohody a pracovního výkonu. Konstrukce pracovních ploch se musí brát v úvahu činnosti a úkoly, které mají být provedeny v kanceláři.

Řídící chemické expozice na pracovištích kurzu

NIVA Education
Kampus Denní studium 3 dny Finsko Helsinki

REACH a BOZP právní předpisy směřují k stejnému cíli: bezpečnost, zdraví a kvalitu života pracovníka nakládání s chemickými látkami při práci. Terminologie a celková jazyk použitý v těchto právních rámců se liší od sebe navzájem. Při průměrné evropské pracoviště, který zachází problémy dosáhl nebo problémy CAD pracovníci mohou být různé. Žadatel o registraci a následný uživatel může mít potíže při komunikaci.

Lidské činitele v arktické pracovní kurzu

NIVA Education
Kampus Denní studium 3 dny Finsko Helsinki

Tento kurz se bude zabývat zvláštní rizika práce v prostředí Arktidy. Účastníci se seznámí s řešeními pro minimalizaci rizik v různých profesích.