ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Francie - Zde naleznete kurzy v Francie

K dispozici je řada možností pro kurzy ve Francii. Ať už jste profesionální zůstávají věrni aktualizováno technologií a metodik, hledám změně povolání, nebo právě začínáte ve své kariéře, tam jsou kurzy ve Francii, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Studenti z celého světa si vybrat kurzy ve Francii, a to nejen pro vynikající kvalitu vzdělávání, ale také na kulturu, umění, hudba, jídlo a vzrušující noční život.

Některé příklady kurzů ve Francii patří několik v obchodní oblasti, jako je strategické řízení, řízení projektů, podnikání a managementu vůbec. Existují také možnosti pro studenty se zájmem o takových tématech jako módní, energie a cestovního ruchu, mezi mnoho jiní. Flexibilitu v plánování, mohou studenti zvolit na částečný úvazek, plný úvazek, a on-line kurzů ve Francii.

Můžete se dozvědět více o možnostech kurzů ve Francii při prohlížení programů níže nebo zúžení vyhledávání pomocí vyhledávací pole výše.Můžete najít program, který vám pomůže dosáhnout vašich osobních a profesních cílů!

nalezené výsledky Filter

Intenzivní výkres CLASS'ART

Paris Academy of Art
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Francie Bois-Colombes

Class'Art je jednoroční kreslící intenzivní program navržený tak, aby poskytl pevný základ pro studenty, kteří chtějí pokračovat v dalším studiu na akademických nebo odborných uměleckých školách po celém světě nebo na pomoc při zdokonalování pozorovacích kresebných schopností umělců se stávající praxí. Cvičení jsou navržena tak, aby podporovala racionální proces překladu vizuálních jevů line a hodnotu. Přísné učební osnovy jsou zaměřeny na tradiční studium sádrových odlitků a kreslení z živého modelu.

Obecný francouzský kurz - možnost 2

Institut Europeen De Francais
Kampus Kombinované 1 - 48 týdny Kontaktuj školu Francie Montpellier

Doporučujeme naše obecné kurzy francouzštiny, pokud jste alespoň 17 let, nebo dospělí a chcete-li se učit francouzsky, nebo dokončit své jazykové dovednosti pro osobní, školní nebo obchodní účely s programem dlouhodobé nebo krátkodobé, dlouhodobé ponoření.

Kurz francouzského jazyka a civilizace - jarní semestr 2020

Cours de Civilisation Française de la Sorbonne
Kampus Denní studium 3 měsíce Francie Paříž

Od pondělí do pátku tento vzorec nabízí jazykové kurzy, které umožňují studentům postupovat ve výuce francouzštiny (gramatika, konjugace sloves, pravopis, slovní zásoba, přístup k literárním textům, psaný a mluvený projev), fonetické kurzy, které umožňují studentům zlepšit jejich výslovnost a také jejich porozumění a vyjadřovací schopnosti, týdenní přednášky o různých aspektech francouzské civilizace.

Semestrální kurz

Université de Reims Champagne-Ardenne
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 semestry Leden 2020 Francie Remeš + 1 více

Roční kurzy na CIEF se skládají ze 2 semestrů po 13 týdnech. CIEF nabízí 6 různých úrovní, z nichž každá se skládá z 16 až 18 hodin týdenních kurzů, s nejméně 1 hodinou samostatné práce v Centru jazykových zdrojů (CRL), vedeným učitelem-tutorem.

Jeden rok filmařské programu

EICAR
Kampus Denní studium 1 rok Září 2020 Francie Paříž

Jeden rok Program Filmmaking je úvodem do základů filmové tvorby. Studenti se seznámí se základy - režie, produkce, kamera, scénáristika, nebo editaci - techniky a řemesel filmové produkce v převážně hands-on-filmu osnov s bezplatnými teoretickými a filmových tříd kultury. Kromě workshopů a one-on-one doučování, jeden rok ...

Výroba DHEC / distribuce

ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle
Kampus Denní studium Září 2020 Francie Paříž

Poskytují solidní teoretické studentů založení v roce ekonomie, práva nebo historii kinematografie a audiovizuálních, které jim umožní během jejich budoucí kariéru, obohacují jejich vnímání této profese a usnadnit rozhodování.

Vesmírný letní program ISAE

ESTACA
Kampus Denní studium 4 týdny Červen 2020 Francie Paříž

Vesmírný letní program ISAE je organizován čtyřmi vysokoškolskými instituty: Ecole de l'Air, ESTACA , ISAE-ENSMA, ISAE-Supaero. Program Vesmírné léto je určen studentům vysokých škol především pro partnerské univerzity skupiny ISAE. Poskytne studentům celkové znalosti z letectví a vesmírných základů, z pohledu evropského hlediska. Obsahují vědecké a technické kurzy, ale také obecné konference a návštěvy leteckých a kulturních památek.

Jarní semestr ve vodě a environmentálního managementu

UniLaSalle
Kampus Denní studium 5 měsíce Kontaktuj školu Francie Beauvais Mont-Saint-Aignan Paříž + 2 více

Jarní semestr ve vodě a environmentálního managementu je interdisciplinární program, který se zaměřuje na procesy, které mají vliv na převody a kvalitu povrchových a podzemních vod.

Předmět: Letní zasedání 2019

EIML Paris Ecole Internationale de Marketing du Luxe
Kampus Denní studium 1 - 5 týdny Kontaktuj školu Francie Paříž

EIML Paris nabízí příležitost zahraničním studentům získat základy a uvědomit si, že EIML je především jedinečným uměním know-how, výrobkům a služeb, které vyžadují hluboký smysl pro kvalitu. Díky našim vysoce kvalitním výcvikovým třídám rozkvétají vaše schopnosti a schopnosti v chápání specifických kódů a jazyka luxusního průmyslu.

Krátký kurz v módě Upcycling

IFA Paris
Kampus Denní studium 2 týdny Kontaktuj školu Francie Paříž

Přemýšlejte, dýchají a navrhněte udržitelným a ekologickým způsobem - budoucnost módy!

Francouzský cukrářský areál

Ducasse Education - Ecole Nationale Supérieure de Pâtisserie
Kampus Denní studium 2 měsíce Březen 2020 Francie Yssingeaux

Vždy jste se chtěli dozvědět tajemství francouzského pečiva? Ducasse Education vám dává příležitost absolvovat intenzivní 2měsíční program, abyste se seznámili se všemi základními technikami francouzského cukrářského umění.

Předmět: Veřejné projevy s divadelními technikami 2. dějství

IFCAM
Kampus Denní studium 2 dny Listopad 2019 Francie Montrouge Paříž + 1 více

Vylepšete své dovednosti v oblasti mluvení na veřejnosti. Na konci tohoto školení budou účastníci schopni stimulovat svou reaktivitu a schopnost „se odvážit“; zvýšit své pravomoci přesvědčování a jejich charisma; představit své projevy na veřejnosti v divadle.

GAP roční program

Global School for Entrepreneurship
Kampus Denní studium 8 měsíce Září 2020 Nizozemsko Amsterdam Francie Paříž Německo Berlín Itálie Florence + 6 více

Každý cíl má téma a pobyt dva měsíce. V Amsterdamu objevíte svou podnikatelskou DNA ve společnosti lahodných holandských palacin a dřevěných obuvi. V Paříži uvolníte vaši kreativitu inspirovanou sýrem a vínem. V Berlíně se dostanete ponořený do digitálního světa a městského dekorace bratwurstu a piva. A konečně, v Itálii se ocitnete a oslavte tento objev nějakou skvělou pizzu

Program Grand Ecole

EDC Ecole des Dirigeants & Créateurs d’Enterprise
Kampus Denní studium 3 - 5 roky Kontaktuj školu Francie Paříž

Zvládnout potřebné nástroje řízení a úspěšně provést přechod mezi středoškolským a vysokoškolským vzděláním: autonomie, odpovědnost, obecná kultura a metodologie. Získejte potřebné základy pro pochopení teoretických a praktických základů podnikového světa. Zažijte praktické zkušenosti v podnikovém světě s praxí při prvním absolvování stáže. Zapojte se do studijní cesty "Podnikatel-student" (od 1. do 5. ročníku) pro ty, kteří chtějí založit stávající firmu nebo ji převzít a být schopni úspěšně pokračovat ve studiu i podnikatelském záměru.

Paříž - francouzské studium

IES Abroad
Kampus Denní studium 1 - 2 semestry Kontaktuj školu Francie Paříž

Tento program kombinuje přísné studium francouzského jazyka na pokročilé úrovni se širokou škálou tříd vyučovaných ve francouzštině dokonalou fakultou. Můžete také zažít, jaký je život pro francouzské studenty tím, že absolvujete jeden nebo více kurzů na místní univerzitě