ACADEMICCOURSES

Francouzská filologie kurzy Pěkný

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Francie nabízí vynikající vysokoškolský systém nejen svým občanům, ale i cizincům. Země 's dynamickým kultura přitahuje zahraniční studenty a zájemce o prosazování mezinárodních kurzů. Francie má tradici vědeckých a technologických inovací. To zajišťuje, že učenci plně využít jejich kreativitu.

Vzhledem k tomu, páté nejlidnatější město ve Francii, Nice je domovem více než 300, 000 obyvatel. Jedná se o špičkovou turistickou destinací ve Francii díky své kráse a klimatu. Město má několik zařízení vysokoškolského vzdělávání.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Francouzská filologie Francie, Pěkný. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

2 Výsledky v Francouzská filologie, Pěkný Filter

Nantes - ponoření do francouzského jazyka

IES Abroad
Spojené státy americké, Chicago + 53 Více
Kurzy
08 Jan 2020
<
Denní studium
Francouzština
Campus forma

Náš ponoření do francouzského jazyka

Čtěte více

Mezery roku nebo semestru ve francii

EF Gap Year
Japonsko, Tokio + 14 Více
Kurzy
<
Denní studium
<
6 měsíce
Francouzština
Campus forma

Cestujte do Francie za semestr nebo rok, abyste prozkoumali město světel nebo francouzskou riviéru. Naše interaktivní ponorovací kurzy zaručují váš pokrok, takže budete cvičit ...

Čtěte více