ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Ghana - Zde naleznete kurzy v Ghana

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Ghana nabízí skvělou vysokoškolské vzdělání, zejména prostřednictvím zvýšené lektor-student vztah. Ghanský systém vzdělávání v posledních letech přitahoval mezinárodní dav studentů. Ghana má 20 univerzit s univerzitou Accra jako horní univerzitě v celé zemi.

Kurzy v Ghana - Veškeré informace o kurzech v Ghana. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Ghana přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Samozřejmě v akademickém roce rozvojových studií

Kulturstudier
Kampus Denní studium 1 rok Leden 2020 Ghana Cape Coast Vietnam Ahoj An + 2 více

Studie Development Studies celý akademický rok kombinuje Vietnamu a Ghana! Nejprve budete studovat rozvojových studií 1 ve Vietnamu. Pak si batoh si cestu přes Asii a Africe do Ghany, kde se učíte rozvojových studií 2. Po ukončení akademického roku máte možnost pokračovat na druhém ročníku bakalářského studijního programu v rozvojových studií na Univerzitě v Oslo a Akershus.

Samozřejmě v globálních environmentálních studií

Kulturstudier
Kampus Denní studium 1 semestr Kontaktuj školu Ghana Cape Coast

Tento kurz poskytuje úvod společenské vědy k nejdůležitějším oblastech v rámci globálních studií v oblasti životního prostředí obecně a západní Africe, zejména. To se noří do příčin a dynamiky ekologické problémy a dynamikou a různé pohledy na hospodaření s přírodními zdroji.

Specifické programy firmy

CEIBS Africa
Kampus Kombinované 1 - 5 dny Září 2020 Ghana Accra

Profesionální programy navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám každého jednotlivého organizace. Jeho cílem je poskytnout Vedení společnosti / senior management / středního managementy s perspektivami obecných manažerských, systematické poznávání řízení, rámec pro strategické myšlení a ruce na nástroje pro správu.