ACADEMICCOURSES

Kurzy Gramatika v Španělsko - Zde naleznete kurzy Gramatika v Španělsko

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Kurzy Gramatika v Španělsko - Veškeré informace o kurzech Gramatika v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko zde!

1 Výsledky v Gramatika, Španělsko Filter

Analýza a výuka gramatiky

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Španělsko, Madrid
Kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
2 dny
Spanish
Campus forma

Kurz Analýza a výuka gramatiky je zaměřen na lidi, kteří chtějí prohloubit výuku gramatiky v učebně ELE a rozvíjet zejména jejich jazykové povědomí na základě nejnovějšího fil ...

Čtěte více