$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Humanitní vědy kurzy Alicante

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace. Humanitní a společenské vědy je oblast studia, které připravuje studenty na obrovské množství průmyslových odvětvích, když přijde čas vybrat si kariéru. Sociální pracovníci, umělci a výukové kariéry jsou populární možností… Čtěte více

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Humanitní a společenské vědy je oblast studia, které připravuje studenty na obrovské množství průmyslových odvětvích, když přijde čas vybrat si kariéru. Sociální pracovníci, umělci a výukové kariéry jsou populární možností pro ty, kteří dokončení těchto kurzů.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

S populací více než 300.000 obyvatel, Alicante je metropolitní město ve Španělsku. Je držitelem několika festivalů jako Moros i Cristians. Alicante je domov univerzity Alicante.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Humanitní vědy Španělsko, Alicante. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

Méně
Další informace o studiu ve Španělsku
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Universidad de Alicante
Alicante, Španělsko

Kombinujte volitelné předměty (STEM, humanitní vědy, sociální vědy) v angličtině nebo španělštině pro váš hlavní nebo vedlejší obor v kterémkoli z programů University of Alica ... +

Kombinujte volitelné předměty (STEM, humanitní vědy, sociální vědy) v angličtině nebo španělštině pro váš hlavní nebo vedlejší obor v kterémkoli z programů University of Alicante s kurzy/kurzy španělštiny. Dva hlavní programy: Zaměřte se na uni a Zaměřte se na španělštinu. Rozhodnete se, zda se chcete soustředit na volitelné předměty a mít jen trochu španělštinu, nebo se raději zaměříte na zdokonalení svých jazykových znalostí a mezikulturních kompetencí pomocí kurzů španělštiny a absolvujete pouze jeden volitelný předmět. Volitelné předměty můžete studovat ve španělštině nebo angličtině. Existuje více než 300 kurzů vyučovaných plně v angličtině, pro ty, kteří ještě nedosáhli úrovně znalosti španělštiny, je nutné absolvovat kurz bakalářského programu ve španělštině. A po hodině Aby byl váš pobyt co nejlepší, nabízíme také širokou škálu kulturních, sportovních a volnočasových aktivit, abychom se setkali se španělskými a dalšími zahraničními studenty a plně si užili život měnící zkušenosti ze studia v zahraničí. -
Kurzy
Denní studium
španělština, Angličtina
Zář 2022
Kampus