ACADEMICCOURSES

Kurzy Humanitní vědy v Polsko - Zde naleznete kurzy Humanitní vědy v Polsko

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Humanitní a společenské vědy propaguje a porozumění širokou škálu dovedností tím, že poskytuje studentům s obrovskou škálu kurzů. The skillsets studenti učí může být cenným přes obrovské množství průmyslových odvětví na rostoucím globálním trhu práce.

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Kurzy Humanitní vědy v Polsko - Veškeré informace o kurzech Humanitní vědy v Polsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Polsko zde!

2 Výsledky v Humanitní vědy, Polsko Filter

Intenzivní letní kurzy

VARIA - Polish Language Center
Kurzy
Říj 2020
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;16 týdny
Angličtina
Kampus

Letní kurz vám umožní rychle zvládnout základy polského jazyka, stejně jako prohloubení již získaných znalostí. Je ideální pro lidi, kteří se chystají studovat v Polsku, polsk ...

Čtěte více

Třítýdenní intenzivní kurzy

VARIA - Polish Language Center
Kurzy
Říj 2020
<
Denní studium
<
3 týdny
Angličtina
Polština
Kampus

Třítýdenní polský jazykový kurz vám umožní rychle zvládnout základy jazyka nebo prohloubení již získaných znalostí. Třídy se konají denně od pondělí do pátku, 4 hodiny denně ( ...

Čtěte více