$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Humanitní vědy kurzy Telford

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu. Humanitní a společenské vědy je ideální oblast studia pro studenty, kteří se chtějí naučit obrovské množství dovedností, které by je mohly připravit… Čtěte více

Kurz se odkazuje na specializované studijního programu. To obvykle probíhá na akademické půdě, ale mohou být dodány online. Kurzy jsou populární pro lidi, kteří chtějí získat specifické znalosti z jednoho předmětu.

Humanitní a společenské vědy je ideální oblast studia pro studenty, kteří se chtějí naučit obrovské množství dovedností, které by je mohly připravit na nebývalé možnosti, pokud jde o volby, které odvětví by chtěli pracovat.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Humanitní vědy Spojené království, Telford. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

Méně
Další informace o studiu ve Velké Británii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Baptist Bible College
Telford, Spojené království

Tento kurz poskytuje studentovi široké znalosti strategií růstu sborů, které se dnes provádějí, a pomáhá mu hodnotit tyto metodiky ve světle Písma.

Tento kurz poskytuje studentovi široké znalosti strategií růstu sborů, které se dnes provádějí, a pomáhá mu hodnotit tyto metodiky ve světle Písma. -
Kurzy
Kampus
 
Baptist Bible College
Telford, Spojené království

Jedná se o studii křesťanství od prvního století po reformaci se zvláštním důrazem na institucionální historii církve a teologický vývoj v církvi.

Jedná se o studii křesťanství od prvního století po reformaci se zvláštním důrazem na institucionální historii církve a teologický vývoj v církvi. -
Kurzy
Angličtina
Kampus
 
Baptist Bible College
Telford, Spojené království

Tento kurz pomáhá učiteli rozvíjet dovednosti a metody výuky Bible s ohledem na různý věk služby dětem v církvi.

Tento kurz pomáhá učiteli rozvíjet dovednosti a metody výuky Bible s ohledem na různý věk služby dětem v církvi. -
Kurzy
Angličtina
Kampus