$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Humanitní vědy kurzy Kyoto

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví. Humanitní a společenské vědy propaguje a porozumění širokou škálu dovedností tím, že poskytuj… Čtěte více

Právo kurzy jsou určeny pro ty, kteří chtějí pořízena podporovat jejich osobní rozvoj. Ať už budete mít kurzy v učebně nebo on-line, existuje celá řada specializovaných studijních oborů. Některé z nich patří regulační teorii, obchodní právo a duševní vlastnictví.

Humanitní a společenské vědy propaguje a porozumění širokou škálu dovedností tím, že poskytuje studentům s obrovskou škálu kurzů. The skillsets studenti učí může být cenným přes obrovské množství průmyslových odvětví na rostoucím globálním trhu práce.

Japonsko má jeden z vysoce integrovaných systémů vysokoškolského vzdělávání v Asii. Japans přístup k vědě a technologie je vysoce hodnocen tak jejich úroveň vzdělání velmi strukturované od dětství přes primární sekundární a terciární úrovni. Se 126 milionů lidí žijících v Japonsku má kulturní bohaté prostředí. Větší Tokio oblast je největší metropolitní oblast na světě, s více než 30 miliony obyvatel.

Bývalý japonský kapitál Kyoto je jedním z největších měst na světě. Toto místo je známé pro jeho rozsáhlé infrastruktury a cestovního ruchu. Univerzity jako Kyoto University a University Doshisha jsou také velmi populární, a různé studenti přicházejí každý rok studovat v těchto univerzit.

Postgraduální kurzy a manažerské kurzy v Humanitní vědy Japonsko, Kyoto. Získtejte informace o školách a programech. Pomocí tří kliků kontaktujte přijímací kancelář.

Méně
Další informace o studiu v Japonsku
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Hanazono University
Kyoto, Japonsko

Zvýšit schopnosti japonského jazyka potřebné pro vysokoškolské vzdělávání a prohloubit porozumění současné japonské společnosti a kultuře. V hodinách prvního semestru bude soc ... +

Zvýšit schopnosti japonského jazyka potřebné pro vysokoškolské vzdělávání a prohloubit porozumění současné japonské společnosti a kultuře. V hodinách prvního semestru bude sociální problémy představovat instruktor; studenti se budou při prezentaci těchto problémů střídat a společně o nich diskutovat. Ve druhém semestru budou studenti zvažovat problémy současné japonské společnosti ve srovnání se současnou situací jejich vlastní domovské země. -
Kurzy
Japonský
Kampus