ACADEMICCOURSES

Kurzy Hygiena potravin a nápojů - Zde naleznete kurzy Hygiena potravin a nápojů

Kurzy mohou překlenout akademickou mezery nebo dodat další znalosti a dovednosti pro ty, kteří již mají kariéru. V závislosti na zaměření studia může trvat šest měsíců až dva roky.

Jaké jsou kurzy hygieny potravin a nápojů? Cílem těchto kurzů je připravit studenty na práci v různých aspektech jídel a nápojů. Čistota a bezpečnost jsou v této oblasti práce nezbytná a studenti získají dovednosti potřebné pro dokonalou hygienu. Témata mnoha kurzů zahrnují používání bezpečných ingrediencí, praktickou hygienu, bezpečnou manipulaci a skladování potravin a udržení čistoty obslužných prostor, vybavení a náčiní. Některé programy mohou zahrnovat praktickou praxi v laboratorním prostředí nebo v reálném jídelním prostoru.

Studenti, kteří absolvují kurz hygieny potravin a nápojů, získají dovednosti, jako je organizace, bezpečná manipulace s potravinami a týmová práce. Tyto schopnosti mohou zlepšit pracovní postavení absolventů a pomáhat jim také v jejich osobním životě.

To se bude lišit od místa na místo, ale mnoho hygienických kurzů je typicky poměrně krátké a levné. Existuje však celá řada faktorů spojených s celkovými náklady, takže studenti by měli přímo kontaktovat školy a požádat o finanční požadavky.

Tento kurz může studentům pomoci najít práci v různých oblastech, v závislosti na úrovni vzdělání a zkušenostech. Mezi vstupní pozice mohou patřit pomocníci pro přípravu jídla, busser, asistent stánku potravin a pomocníci v kuchyni. Pro ty, kteří mají více zkušeností, tituly práce mohou zahrnovat šéfkuchaře, barmana, provozovatele jídelního stánku, restauračního serveru, kuchaře, sous kuchaře, šéfkuchaře, kuchyňského nadřízeného, ​​kuchaře a manažera jídel a nápojů. Zaměstnavatelé mohou zahrnovat restaurace, bary, hotely, střediska, střediska událostí nebo majitele potravin.

Tento kurz může být k dispozici na místě v blízkosti vás nebo dokonce online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

1 Výsledky v Hygiena potravin a nápojů Filter

Pohostinství a stravování

Lakes College West Cumbria
Kurzy
Srp 2021
Angličtina
Kampus

S neustále se zvyšujícími návštěvníky Lake District každý rok roste řada kariérních příležitostí v celém regionu; od práce ve volné přírodě až po práci v kuchyni jsou kariérní ...

Čtěte více