Kurzy Intensive English - Kurzy Intensive English hledejte zde!

Kurzy Intensive English - Zde naleznete kurzy Intensive English

Studenti s vysokoškolským vzděláním obvykle zapisují do kurzů. Tyto kurzy se zaměřují na konkrétní oblast a obvykle trvají jeden celý termín. Po dokončení kurzu získávají studenti obvykle kredity za hodiny, které strávily ve třídě. V některých případech tento kredit pomáhá jim postupovat k promoci.

Co je kurz intenzivní angličtiny? Toto je třída navržená tak, aby pomohla studentům, kteří se chtějí stát pokročilejšími v mluvení, psaní a čtení angličtiny. Většina studentů absolvuje kurz tak, aby mohli pokračovat ve výuce na anglicky mluvící univerzitě; jiní se snaží zlepšit své jazykové dovednosti. Některé školy poskytují certifikát o absolvování oprávněným studentům po skončení kurzu. Existuje několik škol, které nabízejí tento typ školení a mnoho z nich má kvalifikované instruktory.

Existuje několik výhod pro intenzivní kurz angličtiny. Mnoho studentů má pocit, že mohou získat lepší vzdělání, pokud jsou kompetentní v tomto jazyce. Vzhledem k tomu, že program je navržen rychlejším tempem, studenti většinou nestráví mnoho času a čekají na další školní práci. Kromě toho rychle urychlené učební prostředí často usnadňuje porozumění.

Náklady na akademický kurz se liší podle školy, kterou se rozhodnete navštěvovat. Pokud máte zájem o zlepšení svých jazykových znalostí, pak je nejlepší zjistit náklady na školu, kterou chcete navštěvovat. Mohou vám poskytnout podrobnosti o školném a dalších poplatcích.

Po absolvování tohoto kurzu se studenti obvykle vydávají k dalšímu vzdělávání. Někteří však tento kurz absolvují, aby mohli být na pracovišti cennější. Existuje celá řada různých úloh, které mohou využívat znalosti vyučované v této třídě. Je však velmi běžné, že podnikatelé a podnikatelky tento kurz absolvují.

Chcete-li zlepšit své znalosti angličtiny, najděte školu, která vám může pomoci. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře. 

Čtěte více

Courses in General English

Cork English Academy
Campus forma Denní studium 1 - 50 týdnů Přihlašování započato Irsko Korek

[+]

kurzy jsou navrženy tak, aby vám anglické jazykové schopnosti žít, pracovat, studovat a cestovat v anglicky mluvícím prostředí.

Pořádáme širokou škálu aktivit, návštěvy míst místních zájmových a sportovních aktivit dát studentům možnost setkat s dalšími studenty a místními obyvateli a procvičit svou angličtinu v reálných situacích.

Předtím, než začnete kurz na Cork anglický Academy budete absolvovat test na úrovni anglický jazyk nám pomůže určit svou počáteční úroveň a zajistit, že jste zvolili nejvhodnější kurz.

Učebnice, sešity a doplňkový materiál včetně autentických materiálů, jako jsou novinové články novin, DVD, internet, knih a dalších médií jsou využívány učitele ke splnění jazykových potřeb všech jednotlivců ve třídě.... [-]


Semi-intenzivní Anglický Program

ELS Language Centers
Campus forma September 2018 Spojené státy americké Princeton

Studovat angličtinu a zároveň mít svobodu prozkoumat vaše okolí. Program Polointenzivní angličtiny ELS pomáhá posílit vaše komunikační dovednosti v anglickém prostředí ve třídě, pak vám umožní čas absorbovat vaše okolí a procvičit si nové dovednosti. Vaše ranní kurzy se zaměří na stavební bloky anglického jazyka: Struktura a mluvení nebo jazykové studie, obohacení slovní zásoby a lekce v Centre jazykových technologií. V odpoledních hodinách budete mít příležitost prozkoumat místní oblast. [+]

O programu

Studovat angličtinu a zároveň mít svobodu prozkoumat vaše okolí. Program Polointenzivní angličtiny ELS pomáhá posílit vaše komunikační dovednosti v anglickém prostředí ve třídě, pak vám umožní čas absorbovat vaše okolí a procvičit si nové dovednosti. Vaše ranní kurzy se zaměří na stavební bloky anglického jazyka: Struktura a mluvení nebo jazykové studie, obohacení slovní zásoby a lekce v Centre jazykových technologií. V odpoledních hodinách budete mít příležitost prozkoumat místní oblast.

Osnovy

Klíčové jazykové dovednosti: poslech, výslovnost, mluvení a slovní zásoba

Aplikované učení: Ve Spojených státech kontaktujte Ameriku! umožňuje se setkat s rodilými mluvčími angličtiny, cvičit konverzaci při používání reálného anglického jazyka, poslouchat hostující lektory a účastnit se místních exkurzí... [-]


Profesionální - Obchodní Angličtina - Chicago

Stafford House International
Campus forma Denní studium 1 - 36 týdnů Přihlašování započato Spojené státy americké Chicago San Diego San Francisco + 2 více

Tento kurz bude rozvíjet své dovednosti a sebedůvěru anglické pro celou řadu obchodních kontextech, jako jsou prezentace, setkání a jednání. Učební osnovy kombinuje praktické dovednosti s obchodu a průmyslu konkrétní jazyk [+]

Tento kurz bude rozvíjet své dovednosti a sebedůvěru anglické pro celou řadu obchodních kontextech, jako jsou prezentace, setkání a jednání. Učební osnovy kombinuje praktické dovednosti s obchodu a průmyslu specifický jazyk dle Vašeho přání tak učinit správná dopad se svými budoucími klienty a kolegy.

Jak se učit

Váš anglický jazyk plynulost se zlepší, jak budete studovat odbornou slovní zásobu, gramatiku a výslovnost vztahující se k celé řadě témat, která zahrnují prodeje, marketingu a reklamy, personalistiky, administrativy, financí a řízení.

Vaše jazykové a praktické dovednosti poroste prostřednictvím různých aktivit, jako je čtení korespondence a zpráv, psaní dopisů a e-mailů, vyjednávání, přípravy a zajištění prezentací a společenský a síťování.... [-]


Cambridge Obecný Anglický Kurz

Cardiff and Vale College
Campus forma Denní studium Kombinované

Cardiff a Vale College International nabízí řadu flexibilních kurzů anglického jazyka na všech úrovních pro ty, kteří chtějí zlepšit svou angličtinu z obecných, profesních nebo akademických důvodů. Nabízíme nabídku kurzů od Nadace po Vyšší úroveň pro ty, kteří chtějí zlepšit své angličtiny z obecných, odborných nebo akademických důvodů. [+]

Cardiff a Vale College International nabízí řadu flexibilních kurzů anglického jazyka na všech úrovních pro ty, kteří chtějí zlepšit svou angličtinu z obecných, profesních nebo akademických důvodů.

Nabízíme nabídku kurzů od Nadace po Vyšší úroveň pro ty, kteří chtějí zlepšit své angličtiny z obecných, odborných nebo akademických důvodů.

Jsme akreditováni britskou radou pro výuku angličtiny ve Velké Británii a nedávno jsme získali status Mezinárodního centra excelence v roce 2017 přes El. Úřední list.

Cardiff a Vale College je také akreditovaným členem anglického UK.

Vstupní požadavky:

Studenti, kteří se připojí k tomuto kurzu, budou před zasláním nabídky dotazováni prostřednictvím Skype. Žadatelé musí být starší 16 let. ... [-]

Intenzivní Anglický Program

University of Southern Indiana
Campus forma Denní studium 8 týdnů September 2018 Spojené státy americké Evansville

Vítejte na University of Southern Indiana je (USI) Intenzivní program v angličtině (IEP)! Jsme rádi, že vám pomohou s případnými dotazy a že jste tady v srdci Ameriky! [+]

Vítejte na University of Southern Indiana je (USI) Intenzivní program v angličtině (IEP)! Jsme rádi, že vám pomohou s případnými dotazy a že jste tady v srdci Ameriky!

Intenzivní anglický program (IEP) v USI nabízí vzdělávací program určený pro studenty všech úrovní znalostí angličtiny na základě potřeb a zájmů studentů. Jako student IEP, budete mít možnost dozvědět se bok po boku se studenty z celého světa, v kvalitní anglickém jazyce programu, osazený s odbornými instruktory.

Přednosti našeho programu patří:

Malé počet žáků ve třídě, které umožňují více one-on-one interakce a class čas s instruktory Cenově dostupné a konkurenceschopné náklady Podmíněné přijetí na vysokou školu po dokončení IEP Individuální akademické poradenství pro studenty Příprava TOEFL Počítač pomáhal instrukce Přístup k výpočetní a knihoven na souhrnné univerzitě Mimoškolní aktivity a účast v životě studenta Apartmán ve stylu kampus bydlení Specializované tříd na základě budoucí hlavní nebo zájmu, jako je například angličtinu pro akademické účely, obchodní angličtiny a další Přátelská atmosféra a bezpečné prostředí Mírné klima Pomoc při procesu udělování víz ... [-]

Intenzivní Semestr Anglického Jazyka

Georgetown University School of Continuing Studies
Campus forma Denní studium 8 - 16 týdnů June 2018 Spojené státy americké Washington DC USA Online + 1 více

Využijte semestr v srdci Washingtonu, žijete, učíte se a pracujete se spolužáky z 30 zemí. Naše semestrální angličtina jako cizí jazyk (EFL) Intensive English Program vám poskytne odbornou výuku gramatiky, konverzace, psaní, čtení, výzkum a prezentačních dovedností. [+]

Využijte semestr v srdci Washingtonu, žijete, učíte se a pracujete se spolužáky z 30 zemí. Naše semestrální angličtina jako cizí jazyk (EFL) Intensive English Program vám poskytne odbornou výuku gramatiky, konverzace, psaní, čtení, výzkum a prezentačních dovedností.

Po přijetí do programu budete hodnoceni, abyste zjistili své specifické potřeby v oblasti výuky. Budeme vás tudíž zařazovat do tříd s ostatními studenty na stejné úrovni znalostí, abyste získali nejlepší zkušenosti s výukou tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

* Výuka může být změněna; podívejte se prosím na naše webové stránky o aktuální sazby.

Funkce programuAkreditovaný program CEAMalé velikosti třídWorkshopy v psaní, výslovnosti a vysokoškolských aplikacíchProfesoři s odbornými znalostmi v oblasti jazykovědy a jazykové výukyKulturní aktivity a mimoškolní příležitostiKontaktní informace o programuCentrum anglického jazykaUniverzita v GeorgetownuŠkola pokračujících studií640 Massachusetts Ave NWWashington, DC 20001E-mail: eflgu@georgetown.eduTelefon: (202) 687-5978Fax: (202) 687-1707 [-]

Intenzivní Angličtina Programu

Saint Francis University
Campus forma Denní studium 7 - 15 týdnů May 2018 Spojené státy americké Loretto

Přidejte se k Intensive English Program Saint Francis univerzitě jako podávány ACE jazykové instituty. [+]

Zapojte se do Intenzivní English Program Saint Francis univerzitě jako podávány ACE jazykové instituty.

Intenzivní English Program na SFU zahrnuje: Výcvik v akademických znalostí angličtiny tak, aby splňovaly požadavky na jazykové znalosti SFU Malé třídy (v průměru 12 studentů, maximálně 15 let) Dobře strukturované osnovy a mimořádně organizovaný program, Přístup ke všem událostem na akademické půdě, služby a bydlení Dobře vyškolení a zkušení instruktoři

Můžete přijímat vstup do Saint Francis, pokud splňují požadavky na vzdělání, ale nesplňují požadavky na anglické odborné způsobilosti. Intenzivně studovat angličtinu úrovni 7, a poté zadejte Saint Francis přímo bez skóre TOEFL povinná. Můžete požádat o podmíněné povolení, nebo se vztahují na intenzivní angličtiny jediný program. ... [-]


Přípravný Kurz V Módě Angličtině

Accademia del Lusso
Campus forma Denní studium 3 měsíců October 2018 Itálie Milán

Cíle kurzu: k přípravě studentů v anglickém jazyce, seznámit je s Made in Italy, a poskytnout jim znalosti některých důležitých prvků módy a luxusního systému. [+]

Přípravné kurzy jsou k dispozici těm, kteří jsou již zapsáni do magisterského, 1 rok intenzivní, nebo 3 roky Kurz na Accademia del Lusso k dispozici. Konají se v průběhu měsíců před zahájením každého akademického roku, obvykle mezi červencem a říjnem.

Přípravné kurzy jsou zaměřeny na studenty, kteří chtějí zlepšit své jazykové znalosti před zahájením jejich následné módě či designu studium na Accademia del Lusso. Oni také slouží k pomoci studentům učinit první krok směrem k úspěšné integraci do svého nového sociálního a profesního prostředí v Miláně.

Cíle kurzu

K přípravě studentů v anglickém jazyce, seznámit je s Made in Italy, a poskytnout jim znalosti některých důležitých prvků módy a luxusního systému.... [-]


Obecná Angličtina 15

Chichester College
Campus forma Kombinované 2 - 24 týdnů Přihlašování započato Spojené království Pulborough Chichester + 1 více

Primárním cílem tohoto kurzu je angličtina pro komunikaci. [+]

Primárním cílem tohoto kurzu je angličtina pro komunikaci.

15 hodin týdně všeobecné angličtiny tříd

K dispozici na úrovni A1-C2 Studenti věku 16+ Maximální počet žáků ve třídě 16 Začít Jakékoliv pondělí Doba trvání 15 hodin týdně Minimální délka pobytu 2 týdny Výhody Studovat na akademické půdě s více než 3500 britských studentů a zahraničních studentů z celého světa Užijte si širokou škálu zajímavých aktivit a klubů s UK a mezinárodní studenty Přístup k nové Chi365 samostudium portál a app Celoroční mezinárodní sociální program, výlety a události [-]

Předmět: 10-týdenní Intenzivní ESL

University of California, Irvine - Division of Continuing Education
Campus forma Denní studium 10 týdnů June 2018 Spojené státy americké Irvine

Připravte se na vysokoškolské studium, kariérní postup nebo na splnění osobních cílů v našem akademicky orientovaném 10-týdenním intenzivním anglickém programu pro ty, kteří studují angličtinu jako druhý jazyk. [+]

10-týdenní intenzivní ESLPřehled

Připravte se na vysokoškolské studium, kariérní postup nebo na splnění osobních cílů v našem akademicky orientovaném 10-týdenním intenzivním anglickém programu pro ty, kteří studují angličtinu jako druhý jazyk.

VýhodyZažijte důvěryhodný program více než 35 let, který vám pomůže dosáhnout vašich akademických, kariérních a osobních cílůUčte se s oddanými vysoce kvalifikovanými učiteli s průměrnou délkou 16 let výuky, kteří se zavázali k udržení nejvyšších úrovní studentských úspěchůZúčastněte se malých tříd - obvykle kolem 16 studentůVyužijte interaktivních tříd s přísným učebním plánem, který zdůrazňuje autentické používání jazyka v akademickém, obchodním a sociálním kontextuVyužijte své dovednosti v třídách na vyšší úrovni v tématech jako jsou idiomy, pokročilá výslovnost, pokročilá konverzace, obchodní angličtina, pokročilá slovní zásoba, pokročilá gramatika a příprava iBT a IELTSProcvičte si angličtinu a dozvíte se o životě školního areálu s přítelem UCI prostřednictvím komunikačního klubuUčte se pomocí nejmodernějších technologií a metodikPřipravte se k vyššímu počtu testů TOEFL a IELTSPožadavkyK dispozici studentům ve věku 17 let na všech úrovních angličtinyChcete-li se zúčastnit tohoto programu na plný úvazek, musíte získat studentské vízum (F-1)Je Vaším cílem zvýšit skóre TOEFL nebo IELTS?... [-]

Intenzivní Obecná Angličtina S IELTS (středně Pokročilí A Pokročilí)

South and City College Birmingham
Campus forma Denní studium Přihlašování započato Spojené království Birmingham

Tento intenzivní kurz angličtiny pro zahraniční studenty je 21 hodin týdně pro studenty středně pokročilé, kteří chtějí rozvíjet své anglické dovednosti pro lepší kariérní příležitosti nebo navštívit univerzitu. Studenti budou zařazeni do tříd na střední nebo vyšší střední úrovni. [+]

souhrn

Tento intenzivní kurz angličtiny pro zahraniční studenty je 21 hodin týdně pro studenty středně pokročilé, kteří chtějí rozvíjet své anglické dovednosti pro lepší kariérní příležitosti nebo navštívit univerzitu. Studenti budou zařazeni do tříd na střední nebo vyšší střední úrovni.

Popis

Tento kurz zlepší dovednosti anglického jazyka a připraví studenty na zkoušku IELTS a další studium. Pomůžeme ti:

pokračujte v rozvoji obecných znalostí angličtinyzavést akademické dovednosti angličtinyzlepšit skóre IELTS připraveno na postup do vyšších tříd nebo na vstup do univerzityměsto volitelnézvýšit celkovou důvěru v používání anglického jazyka.Klíčové oblasti... [-]

Intensive English Program (IEP)

Aston International Academy
Campus forma Denní studium 1 - 52 týdnů Přihlašování započato Spojené státy americké Austin Kanada Toronto Arcata Sarnia Mississauga San Antonio Waterbury + 7 více

Naše nejoblíbenější program, Aston Texasu je Intensive English Program. [+]

Intensive English Program (IEP)

Naše nejoblíbenější program, Aston Texasu je Intensive English Program. Ty jsou uvedeny rozřazovací test na začátku semestru určit vaši úroveň.

Rysy programu K dispozici pro začátečníky až po pokročilé. 5 různých úrovní pokroku prostřednictvím. Mid-Term a závěrečné zkoušky jsou uvedeny ve všech našich programů. Můžete přenést do jakékoli z našich dalších místech v Kanadě nebo USA. prvotřídní časy se mohou lišit a závisí na vaší úrovni Materiály poplatek je navíc. Downtown Austin, Texas poloha Program gramatiky [-]

INTENZIVNÍ ANGLICKÝ KURZ

Europa School of English
Campus forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Spojené království Bournemouth

30 lekcí po 45 minutách, od pondělí do pátku v hodinách až 12 studentů mimo špičku a 15 v sezóně. Ranní hodiny začínají v 9.30 hodin a končí v 15.15 hod. S 45 minutovou přestávkou na oběd mezi hodinou. Minimálně dva týdny. [+]

30 lekcí po 45 minutách, od pondělí do pátku v hodinách až 12 studentů mimo špičku a 15 v sezóně. Ranní hodiny začínají v 9.30 hodin a končí v 15.15 hod. S 45 minutovou přestávkou na oběd mezi hodinou. Minimálně dva týdny.

Ubytování

Standardní ubytování je zajištěno nedělním příjezdem a sobotním odjezdem. Další noci jsou k dispozici za příplatek. Soukromé letištní transfery jsou k dispozici na vyžádání.

Kurzy (začínají každý pondělí)

Požadovaná jazyková úroveň: Základní a pokročilé kurzy pro začátečníky a pokročilé na požádání

Specifikace věku: Kurzy jsou zaměřeny a navrženy pro studenty starší 18 let. Na kurzy pro dospělé jsou přijati 16-17 letí studenti, pokud jsou dodržovány bezpečnostní předpisy.... [-]


Samozřejmě EFL - Intenzivní Obecně Anglický

South Eastern Regional College
Campus forma Kombinované 10 týdnů Přihlašování započato Spojené království Lisburn Bangor Downpatrick Newtownards Ballynahinch Newcastle Holywood + 6 více

Naším cílem je pomoci zlepšit své jazykové znalosti angličtiny, dělat pokroky a dosáhnout svých cílů. Výuku angličtiny v anglicky mluvící zemi, je ideální, protože vám umožní rychle a snadno zdokonalit své dovednosti s praxí uvnitř i mimo vyučování. [+]

Naším cílem je pomoci zlepšit své jazykové znalosti angličtiny, dělat pokroky a dosáhnout svých cílů. Výuku angličtiny v anglicky mluvící zemi, je ideální, protože vám umožní rychle a snadno zdokonalit své dovednosti s praxí uvnitř i mimo vyučování.

Naše kurzy obecné angličtiny jsou navrženy tak, aby pomoci studentům úspěšně as jistotou komunikovat v reálných životních situacích. Třídy mají v průměru 12 studentů a zajišťuje, že každý student obdrží osobní pozornost od svého učitele. I když je zaměřena na zvládnutí mluvení a poslechu, mají studenti možnost vyzkoušet si všechny čtyři dovednosti a pomáhá jim dosáhnout svého plného potenciálu. Gramatika, slovní zásoba a výslovnost jsou integrovány do kurzu s obsahem a témata vztahující se k vaší jazykové schopnosti.... [-]


Intenzivní Angličtina Programu

University of Central Missouri
Campus forma Denní studium September 2018 Spojené státy americké Warrensburg

Intenzivní English Program (IEP): Ideální pro studenty, kteří chtějí navštěvovat vysokou školu nebo univerzitu v USA a kteří chtějí zlepšit svou angličtinu pro akademické účely. Program zahrnuje čtení, psaní, gramatika, komunikační dovednosti, zkoušky dovednosti, slovní zásoba ... [+]

Intenzivní English Program

Intenzivní English Program (IEP): Ideální pro studenty, kteří chtějí navštěvovat vysokou školu nebo univerzitu v USA a kteří chtějí zlepšit svou angličtinu pro akademické účely. Program zahrnuje čtení, psaní, gramatika, komunikační dovednosti, zkoušky dovednosti, slovní zásoba, výslovnost, a americká kultura. Studenti se také účastní několika činností; tj. nákupní výlety, sportovní akce a pikniky. IEP má čtyři 8-týdenní zasedání ročně, dvě na podzim a dvě na jaře.

Léto 2014

Sekce 1 - 2. června (první den třídy) (pouze jedno sezení v létě)

Podzim 2014

Sekce 1 - 19. srpna (první den ve třídě) Sekce 2 - 13. října (první den ve třídě) ... [-]