ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Island - Zde naleznete kurzy v Island

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Jedním z charakteristických rysů Islandu 's vysokoškolském systému je čtyřletý kurz. Po dokončení bakalářského titulu, University of Icleand často stipendia pro ty studenty, kteří mohou chtít další studium na magisterské a doktorské úrovni. Je založen na Vesturbær, Reykjavík a byl založen v roce 1911.

Kurzy v Island - Veškeré informace o kurzech v Island. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Island přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Pozitivní psychologie při práci kurzu

NIVA Education
Kampus Denní studium 3 dny Island Reykjavík

Cílem kurzu je prezentovat a diskutovat o některých klíčových konceptů - například pracovní záběr, pozitivní vedení, a vytváření pracovních ruční práce - v pracovním a soukromým životem pozitivní psychologie. Důraz bude kladen také na praktických opatřeních a pozitivní zásahy v návaznosti na práci a osobní prostředky.

Provádění a vyhodnocování organizačních zásahů kurz

NIVA Education
Kampus Denní studium 3 dny Island Reykjavík

Jako zásah výzkum se stává stále běžnější v průběhu posledního desetiletí, že je třeba se naučit, jak hodnotit takové studie způsobem, který zvyšuje naše znalosti o tom jak, proč a pro koho se zásahy prací byly vyšší.

Integrovaný odborný pilotní program (IPPP)

Keilir Academy in Iceland
Kampus Denní studium 24 - 24 měsíce Leden 2020 Island Reykjavík

Integrovaný profesionální pilotní program je určen pro studenty bez předchozích zkušeností. Jedná se o vysoce strukturovaný a komplexní program, který se zaměřuje na váš cíl stát se prvním důstojníkem s leteckou společností, jako je Islandair, Scandinavian Airlines, Norská nebo Ryanair.