ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Florence

Kurz je studium určitého tématu v rámci širší oblast a je základem kvalifikaci. Typický kurz zahrnuje přednášky, hodnocení a konzultace.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Florencie je jedním z nejvíce zalidněné město v Itálii. Toto místo je známé pro své umění institucí. Kromě toho jsou instituce jako Florence University of Arts zaměřuje na poskytování kvalitního umění založené vzdělání. Tyto vzdělávací instituce se zaměřují na více než všechny grooming studentů.

Kurzy v Florence - Veškeré informace o kurzech v Florence. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Florence zde.

nalezené výsledky Filter

Krátký kurz v nástroji a hlasu

European School of Economics
Kampus Denní studium Kombinované 3 měsíce Září 2019 Itálie Florence + 1 více

Tento magisterský kurz je určen pokročilým hudebníkům, jak instrumentalistům, tak vokalistům, a snaží se přispět vysokoškolskými hudebními profesionály ke zlepšení technických dovedností a obecného porozumění hudebním jevům.

Luxusní kurzy nemovitostí

European School of Economics
Kampus Denní studium 3 měsíce Září 2019 Itálie Florence

Aby byli skutečně emancipovaní profesionálové v oblasti nemovitostí luxusního světa, je nutné znovu definovat základní roli jejich role.

Krátké studium v oboru architektury

European School of Economics
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 5 týdny Kontaktuj školu Spojené království London Itálie Florence + 3 více

Možná jste získali nějaké vynikající schopnosti v oblasti designu a plánování, ale máte schopnosti, aby vaše nápady mohly vzít formu a říct něco o prostředí, ve kterém žijete, o sobě? Program Business of Architecture byl vytvořen tak, aby sloužil jako most mezi designem a skutečným světem, designovým stolem a postavením.

Program grafického designu

Florence Classical Arts Academy
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Itálie Florence

Program je určen pro ty, kteří chtějí navrhnout své povolání a pro ty, kteří usilují o úspěšnou kariéru v designovém ateliéru, reklamní nebo brandingové agentuře a nakladatelství. Kariéru jako ilustrátora nebo příběhu umělce v kině animovaného filmu / animace je také možné.

Jednoroční kurz

Florence Classical Arts Academy
Kampus Denní studium 1 rok Říjen 2019 Itálie Florence

Florenzská akademie ruského umění vám nabízí možnost absolvovat jednoroční kurz, který pak může být rozšířen na tříletý. Během jednoho akademického roku projdete programem krok za krokem, který vás provede od základního až po komplexní. Začnete tím, že budete studovat jednoduché geometrické postavy a pak dokončíte rok nakreslením a malováním portrétů. Tento kurz je základním vzdělávacím základem pro každého umělce, který chce zvládnout dovednosti akademické kresby a malby.

Glass Art Course

Accademia Riaci
Kampus Kombinované 2 - 12 týdny Říjen 2019 Itálie Florence

Painting & Painting Restoration Course

Accademia Riaci
Kampus Kombinované 2 - 12 týdny Říjen 2019 Itálie Florence

Art History Course

Accademia Riaci
Kampus Kombinované 2 - 12 týdny Říjen 2019 Itálie Florence

Letní stáž ve Florencii

Accademia Riaci
Kampus Kombinované 2 - 4 týdny Říjen 2019 Itálie Florence

Drahé kameny

Textilní designový kurz

Accademia Riaci
Kampus Denní studium 1 - 12 týdny Přihlašování započato Itálie Florence

V kurzu Textile Design na Accademia Riaci se můžete naučit batiku, barvivo, vodotěsnost, linoleum, geometrické vzory, vzorky přírodních motivů, solární modely, scénické vzory fotografií, design pletené tkaniny a základ tkaní. skutečná práce pomocí jakékoli metody těchto výrazů.

Výroba obuvi a design obuvi

Accademia Riaci
Kampus Denní studium 1 - 2 semestry Kontaktuj školu Itálie Florence

Studenti se seznámí se všemi potřebnými technikami tvorby obuvi, od základní až po vysokou úroveň. Kromě různých druhů obuvi mohou studenti studovat obuv pro specifické potřeby, jako jsou boty s "jednoduchostí a komfortem", "trvanlivost", "funkční boty pro nohy se zdravotními problémy", "eleganci pro strany" atd. a získat dostatečné dovednosti, aby zahájili svou kariéru jako výrobce obuvi.

šperky a šperky design kurzu

Accademia Riaci
Kampus Denní studium 1 - 2 semestry Kontaktuj školu Itálie Florence

Oddělení šperků se soustřeďuje buď na výrobní techniky nebo na konstrukční dovednosti, které jsou nezbytné k úspěchu jako návrhář / zlatník.

Magistrů ve výstavním a muzejním designu

Palazzo Spinelli Group
Kampus Denní studium 1500 hodiny Kontaktuj školu Itálie Florence

Cílem kursu je poskytnout teoretické a praktické znalosti pro práci v navrhování tras, vybavení, instalací a zkušeností pro využití kulturního dědictví se zaměřením zejména na oblast muzeí.

Magistrů v oblasti řízení kulturního dědictví

Palazzo Spinelli Group
Kampus Denní studium 1500 hodiny Kontaktuj školu Itálie Florence

Cílem magisterského studia je připravit studenty, kteří mají v úmyslu pracovat v oblasti kulturního dědictví. Vybavuje studenty dokonalou vyváženost akademických a odborných dovedností s praktickým a zkušeným přístupem.

Magistrů v integrovaných technologiích pro kulturní dědictví

Palazzo Spinelli Group
Kampus Denní studium 1500 hodiny Kontaktuj školu Itálie Florence

Cílem magisterského studia je odborná příprava odborníků schopných porozumět problémům a možnou udržitelnou propagaci kulturního dědictví. Zároveň je schopen vhodně využívat pokročilé digitální technologie, které se vztahují na systém a muzeum, zaměřené na realizaci komunikačních procesů a zlepšování.