ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Itálie - Zde naleznete kurzy v Itálie

Itálie je skvělé místo pro studium s některými z nejstarších a nejprestižnějších univerzit a pozoruhodnou přístup k domácím i mezinárodním příležitostí. Má bohatou historii, která je infuze do moderních aplikací. Vzhledem kurzy v Itálii je výborný krok na cestě k úspěchu.

Kurzy v Itálii jsou široké a mohou být obvykle ve spojení s studijních programů a programů certifikátů. Mohou být studovány on-line, prostřednictvím distančního vzdělávání nebo v učebně na akademických institucí po celé Itálii. Kurzy v Itálii pokrývají široké spektrum témat, jako je řízení, vědy, bankovnictví, zdravotnictví, teologie, ekonomie, sociální média a další. Kurzy jsou k dispozici pro téměř všechna odvětví s studijních možností pro každou konkrétní potřeby. Kurzy v Itálii vám může pomoci najít profesní úspěch tím, kterým se provádí pomocí unikátní metody výuky-top-hodnocené programy, zařízení a profesoři.

Další informace o kurzech v Itálii procházením možností níže. Můžete najít další krok, který vám pomůže urychlit svou kariéru!

nalezené výsledky Filter

Magistr Udržitelného Designu

School of Sustainability
Kampus Denní studium 10 měsíce Kontaktuj školu Itálie Bologna

Komplexní desetiměsíční program s praktickým přístupem k udržitelnému designu a environmentální udržitelnosti v profesionálním kontextu architektů MC Architects, podporovaný návštěvami průmyslových sídel, studijními cestami na projektech, setkáním klientů a komunity.

Každoroční herecký kurz pro herec Cine Televisivo

International Cinema Academy Milano
Kampus Kombinované 11 měsíce Kontaktuj školu Itálie Milan

Cíle kurzu: školení filmových herců s finální praxí na scéně a pracovní orientaci s cílem umožnit našim absolventům pohybovat se samostatně v kinematografickém oboru.

Kurz kinematografie

Roma Film Academy
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Itálie Rome

Dobré fotografování může často dělat film úspěšný, i když je vyprávění slabé. Naopak špatná fotografie může zničit dobrý příběh, i když je dobře řečeno. Je to tedy role, která v mnoha ohledech vzniká na stejné úrovni jako režisér. Fotografie jsou velmi technickým oddělením, které však vyžaduje silnou uměleckou složku a je proto vhodné pro ty, kteří tyto dvě dovednosti kombinují.

Magistr v diplomu proti praní špinavých peněz

European School of Banking Management
Kampus Online forma Denní studium 6 měsíce Říjen 2019 Itálie Milan Rome Bari + 3 více

Diplom proti praní špinavých peněz dnes odborníci uznávají jako vrchol italského školení v oblasti praní špinavých peněz.

Tříletý kurz módního návrhářství

RM Istituto Moda e Design Milano
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Itálie Milan

Činnostní učení je princip za tříletých oborů Raffles Milán, školicí zařízení, které mysl, poskytuje solidní technické zázemí a dělá chcete rozšířit své obzory života. Módní systém je obrovské území, artikulovat, ani nepředvídatelný, ve kterém smysl pro klasické nesplní nejvíce řízený experiment. Neexistují žádné recepty objevovat. Tam je schopnost pracovat, touha poznávat a soutěžit s vnějším světem a jeho mnoha kulturách: vysoká, pop, etno ... Je zde velmi ostré oko na - jít trénink - je schopen zachytit nejmenší detaily. Oko, které zná tradiční metody krejčovství, ale nebojí se navrhnout neuctivý eleganci.

Letní kurz fotografie a módy

Istituto Italiano di Fotografia
Kampus Denní studium 60 hodiny Červen 2020 Itálie Milan

Tento jedinečný kurz spojuje klíčové pojmy fotografie a módy, aby studenti získali úvodní znalosti a dovednosti v oblasti módní fotografie. Tento kurz s důrazem na technické fotografické dovednosti a nahlédnutí do módního průmyslu poskytuje studentovi přehledné porozumění podnikání v módě a roli fotografa v oboru. Poskytnout studentovi skutečný

Italské Jazykové

In Florence Academy
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 52 týdny Přihlašování započato Itálie Florence + 1 více

Italské kurzy jazyka a kultury pro studenty všech věkových kategorií a národností. Zjistit, který vyhovuje pro vás nejlepší! Dlouhá doba, krátká doba, skupinové kurzy či individuální lekce, specializované jazykové kurzy pro podnikání a cestovního ruchu, přípravné kurzy na zkoušku, a mnoho dalšího.

Intenzivní 1-letý kurz v oboru obuvi a doplňků

Accademia del Lusso
Kampus Denní studium 1 rok Říjen 2019 Itálie Milan

Tento 1-letý intenzivní kurz obuvi

Předmět: Objevte své počátky

Scuola Leonardo Da Vinci
Kampus Denní studium 2 - 12 týdny Přihlašování započato Itálie Milan

Kurz „Objevte své původy“ si klade za cíl nabídnout potomkům italských emigrantů možnost prohloubit italský jazyk a kulturu - stejně jako jejich rodiče, prarodiče, strýci, kteří je již minuli - a také možnost navštívit místa původu svých předků!

Jednoroční kurz v designu výrobku

Scuola Politecnica di Design SPD
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Itálie Milan

Průběh na odbornosti roku, v designu produktu je strukturován takto: integrovaný cyklus přednášek s prací, projektů a workshopů. Studenti získají konzistentní kulturní pozadí, metodologii a praxi, aby bylo možné připojit se k Master of průmyslový design interiéru.

Magistr v designu životního stylu, wellness

Milano Fashion Institute
Kampus Denní studium 1 rok Leden 2020 Itálie Milan

Mistr v managementu životního stylu: Design, Wellness

Pomocný učitel Montessori 0-3 let a 3-6 let

International Montessori Institute
Online forma Denní studium 3 měsíce Září 2019 Španělsko Vilafant Itálie Rome Barcelona + 3 více

Tento 0-3 letý a 3-6 letý Montessori asistent učitelský trénink, včetně hlavního teoretického základu Montessoriho vzdělání, při současném zohlednění důležitosti emocionálních faktorů a základních vztahů k dosažení vynikajících výsledků v každodenní pedagogické praxi. Vytvořte přehled všech pracovních prostorů a dokonale je začleňte do základů a osobní práce a praxe Montessoriho vzdělávací teorie, a tak zajistěte přístup a pochopení všech nástrojů potřebných pro vzdělávací přístup Montessori.

Kurz o italském želatě

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF
Kampus Denní studium 12 týdny Listopad 2019 Itálie Turin

Čtyři týdny teoretických a praktických lekcí učitelů, kteří se učí umění učinit italskou zmrzlinu a strategie pro otevření obchodu. Možnost absolvování tréninku u vybraných řemeslníků.

GAP roční program

Global School for Entrepreneurship
Kampus Denní studium 8 měsíce Září 2019 Nizozemsko Amsterdam Francie Paris Německo Berlin Itálie Florence + 6 více

Každý cíl má téma a pobyt dva měsíce. V Amsterdamu objevíte svou podnikatelskou DNA ve společnosti lahodných holandských palacin a dřevěných obuvi. V Paříži uvolníte vaši kreativitu inspirovanou sýrem a vínem. V Berlíně se dostanete ponořený do digitálního světa a městského dekorace bratwurstu a piva. A konečně, v Itálii se ocitnete a oslavte tento objev nějakou skvělou pizzu

Módní illustrator kurz - Milán

IUAD Accademia della Moda
Kampus 9 měsíce Říjen 2019 Itálie Milan

Zpracovatelé módy jsou zodpovědní za fázi výzkumu a vývoje, stanovují trendy a definují inspiraci pro sběr.