ACADEMICCOURSES.CZ

Kurzy v Itálie - Zde naleznete kurzy v Itálie

Itálie je skvělé místo pro studium s některými z nejstarších a nejprestižnějších univerzit a pozoruhodnou přístup k domácím i mezinárodním příležitostí. Má bohatou historii, která je infuze do moderních aplikací. Vzhledem kurzy v Itálii je výborný krok na cestě k úspěchu.

Kurzy v Itálii jsou široké a mohou být obvykle ve spojení s studijních programů a programů certifikátů. Mohou být studovány on-line, prostřednictvím distančního vzdělávání nebo v učebně na akademických institucí po celé Itálii. Kurzy v Itálii pokrývají široké spektrum témat, jako je řízení, vědy, bankovnictví, zdravotnictví, teologie, ekonomie, sociální média a další. Kurzy jsou k dispozici pro téměř všechna odvětví s studijních možností pro každou konkrétní potřeby. Kurzy v Itálii vám může pomoci najít profesní úspěch tím, kterým se provádí pomocí unikátní metody výuky-top-hodnocené programy, zařízení a profesoři.

Další informace o kurzech v Itálii procházením možností níže. Můžete najít další krok, který vám pomůže urychlit svou kariéru!

nalezené výsledky Filter

Magistr Udržitelného Designu

School of Sustainability
Kampus Denní studium 10 měsíce Kontaktuj školu Itálie Bologna

Komplexní desetiměsíční program s praktickým přístupem k udržitelnému designu a environmentální udržitelnosti v profesionálním kontextu architektů MC Architects, podporovaný návštěvami průmyslových sídel, studijními cestami na projektech, setkáním klientů a komunity.

SOUČASNÁ ARCHITEKTURA - RELEVANCE SITE-SPECIFIC PŘÍSTUPU

European Cultural Academy
Kampus Denní studium 2 týdny Kontaktuj školu Itálie Venice

Workshop upozorňuje na význam místně specifického přístupu, kdy benátský genius loci řídí konstrukci invenčních scénářů a architektonických zásahů.

Každoroční herecký kurz pro herec Cine Televisivo

International Cinema Academy Milano
Kampus Kombinované 11 měsíce Září 2019 Itálie Milan

Cíle kurzu: školení filmových herců s finální praxí na scéně a pracovní orientaci s cílem umožnit našim absolventům pohybovat se samostatně v kinematografickém oboru.

Módní návrhářský kurz

IFDA Italian Fashion & Design Academy
Kampus Kombinované 3 roky Říjen 2019 Itálie Milan

Tříletý kurz v oboru Módní návrhářství a modelování má za cíl připravit mladé profesionály schopné navrhnout a realizovat své vlastní nápady a sbírky a spolupracovat s dalšími designéry jako módní konzultanti.

Kurz v interiérovém designu - Akademický rok - Pád

IED – Istituto Europeo di Design Milan
Kampus Denní studium 30 týdny Září 2019 Itálie Milan

V posledních letech se v oblasti interiérového designu setkáváme s neustálým růstem, proto musí být profesionálové v oboru více flexibilní a v kontaktu s novými technologiemi, metodami a materiály. Prostřednictvím studijního programu Interior Design Studenti získají hluboký a praktický úvod do italského designu a konceptu "Made in Italy" se zvláštním zaměřením na současné trendy a zároveň jsou vybaveny všemi potřebnými nástroji pro vstup do tohoto oboru. Studenti se naučí navrhnout interiérové ​​prostory jak pro komerční, tak i obytné účely, od počátečního konceptu a prvního náčrtu až po 3D zobrazení a realizovat model představující veřejný prostor. Kurz dále rozvíjí povědomí studentů o barvě, tvaru a tvaru a dává jim potřebné dovednosti pro výběr interiérových povrchů. Program je strukturován kolem významných mezinárodních obchodních výstav v Itálii, které poskytují přehled o nejnovějších trendech a stávají se východiskem pro širší debatu o designu a jeho současném jazyce: formální a expresivní.

Tříletý kurz módního návrhářství

RM Istituto Moda e Design Milano
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Itálie Milan

Činnostní učení je princip za tříletých oborů Raffles Milán, školicí zařízení, které mysl, poskytuje solidní technické zázemí a dělá chcete rozšířit své obzory života. Módní systém je obrovské území, artikulovat, ani nepředvídatelný, ve kterém smysl pro klasické nesplní nejvíce řízený experiment. Neexistují žádné recepty objevovat. Tam je schopnost pracovat, touha poznávat a soutěžit s vnějším světem a jeho mnoha kulturách: vysoká, pop, etno ... Je zde velmi ostré oko na - jít trénink - je schopen zachytit nejmenší detaily. Oko, které zná tradiční metody krejčovství, ale nebojí se navrhnout neuctivý eleganci.

Letní kurz fotografie a módy

Istituto Italiano di Fotografia
Kampus Denní studium 60 hodiny Červenec 2019 Itálie Milan

Tento jedinečný kurz spojuje klíčové pojmy jak fotografie, tak módy, aby poskytly studentům úvodní znalosti a dovednosti v módní fotografii. Důraz na technické dovednosti v oblasti fotografování a vnímání módního průmyslu dává studentovi obeznámenou práci s módou a rolí módního fotografa v oboru. Poskytnout studentovi skutečný stav

Průběh výroby

Roma Film Academy
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Itálie Rome

Výrobní oddělení je jedním z nejsložitějších ve světě audiovizuální tvorby, neboť se zabývá všemi organizačními, logistickými, administrativními a propagačními aspekty audiovizuálního díla a jeho distribucí. Vyžaduje metodický a systémový přístup, ale také kreativitu a iniciativu. Je vhodný zejména pro ty, kteří mají schopnost organizovat a řídit projekt. Je to klíčové oddělení, které je zásadní jak při realizaci díla, tak i po závěrečném řezu, vzhledem k tomu, že se zabývá propagací produktu, což je aspekt, který často vede k úspěchu na trhu.

Kurz designu nábytku - jarní semestr

IED – Istituto Europeo di Design Florence
Kampus Denní studium 17 týdny Březen 2020 Itálie Florence

Jarní semestr v nábytkovém designu nabízí náhled do italské architektury designu nábytku s přímým náhledem na proces výroby a návrhu řízení v rámci dodavatelského řetězce produktů.

Design šperky

Milano Fashion Institute
Kampus Denní studium 5 týdny Kontaktuj školu Itálie Milan

Kurz je věnován digitálním řemeslníkům a všem návrhářům nebo manažerům, kteří se chtějí pustit do kariéry ve špercích, aby spojili krásu řemeslných tradic šperků s výhodami digitálních technologií. Kurz začíná v různých kontextech šperků, aby pochopil logiku, která se řídí daným sektorem, pokračuje se zaměřením na produkt a jeho charakteristiky, dále pokračuje analýza celého výrobního řetězce, studie značky a značky, strategie prodej, distribuci a komunikaci.

Ca 'Foscari mezinárodní vysoká škola

Ca' Foscari University of Venice
Kampus Denní studium 2 - 3 najděte si doktorské studium práv Říjen 2019 Itálie Venice

Ca 'Foscari International College je vysokoškolská vysoká škola, která je financována Ministerstvem školství, vysokých škol a výzkumu (MIUR), aby poskytla talentovaným vysokoškolským studentům se specializovaným vzděláním. Spolu s standardními kurzy nabízenými v rámci svého studijního programu se studenti zabývají širokou škálou kulturních aktivit a interdisciplinárních přednášek a workshopů zaměřených na poskytování teoretických znalostí a specifických odborných znalostí.

Intenzivní 1-letý kurz v interiéru a maloobchodním designu

Accademia del Lusso
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Itálie Milan

Intenzivní kurz v interiéru

Krátký kurz v řízení sportu

European School of Economics
Kampus Denní studium Kombinované 3 měsíce Září 2019 Itálie Milan Florence Španělsko Madrid Spojené království London Rome + 7 více

ESE Professional Program v oblasti sportovního managementu poskytuje studentům rozsáhlý přehled o různých sportovních oblastech a dovednostech potřebných k úspěchu v této oblasti řízení, od řízení fanoušků nabitých stadionů až po řízení výroby sportovních memorabilií a řízení jednoho hráče.

Italské Jazykové

In Florence Academy
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 52 týdny Přihlašování započato Itálie Florence + 1 více

Italské kurzy jazyka a kultury pro studenty všech věkových kategorií a národností. Zjistit, který vyhovuje pro vás nejlepší! Dlouhá doba, krátká doba, skupinové kurzy či individuální lekce, specializované jazykové kurzy pro podnikání a cestovního ruchu, přípravné kurzy na zkoušku, a mnoho dalšího.

Jednoroční kurz v designu automobilů nástroje

Scuola Politecnica di Design SPD
Kampus Denní studium 10 měsíce Kontaktuj školu Itálie Milan

Jeden rok kurz Car návrhářské nástroje určené pro přenos úplné pochopení automobilového strategie, plánování a příslušné projekční techniky. Program je navržen jako první přístup k nejvíce fascinujících a konkurenčních kariéry ve světě designu. Je určen jako základní nátěr na Mistr v dopravě a Car designu ...