ACADEMICCOURSES

Kurzy v Jamajka - Zde naleznete kurzy v Jamajka

Kurzy jsou akademické třídy vyučovány kvalifikovanými instruktory, které jsou určeny k prohloubení znalostí účastníka v dané oblasti nebo školení v určitém oboru. Kurzy se liší v zásadě v co do délky, velikosti, obsahu a době trvání.

Několik univerzit ve Spojených státech mají nástavbové studium v ​​různých částech Jamajky. Většina studentů, kteří se zapíší do těchto programů na částečný úvazek pracují profesionály, kteří chtějí pokračovat ve studiu, aniž by museli přemístit blíže k národu 's vysokou školou. Jamajka je třetím největším ostrovem v Karibiku.

Kurzy v Jamajka - Veškeré informace o kurzech v Jamajka. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jamajka přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Program interního auditu

University of New Orleans College of Business Administration
Kurzy
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Program je nabízen pouze na několika univerzitách ve Spojených státech. Po dokončení programu vydá IIA osvědčení o dokončení.

Čtěte více

Kurz: angličtina jako druhý jazyk

University College Of The Caribbean
Kurzy
<
Denní studium
<
9 týdny
Kampus

Tento kurz je určen pro studenty, kteří již mají nějaké znalosti angličtiny nebo kteří studovali angličtinu v minulosti.

Čtěte více

Kurz: jamajský kulturní program ponoření

University College Of The Caribbean
Kurzy
<
Denní studium
<
3 týdny
Kampus

Program je tři (3) týdenní, tři (3) úvěrová nabídka, která se zabývá jamajské kultury prostřednictvím intenzivní (na-školní areál) studie a zkušenosti v terénu. ...

Čtěte více

Kurz: dovolená esl

University College Of The Caribbean
Kurzy
<
Denní studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 týdny
Kampus

Tyto krátké 2 a 3 týdenní intenzivní kurzy jsou navrženy tak, aby zlepšit schopnost studentů používat angličtinu v reálných životních situacích.

Čtěte více